Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van jó termék pattanásos,...

Van jó termék pattanásos, mitesszeres bőre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindem második kérdés erről szól ,de lehet vannak új vélemeények. Tehát, 16 éves vagyok és az állam és az orrom elég miteszeres és pattanásos is de az a homlokomon is előjön. Rengeteg dolgot kipróbáltam már ,főként rossmannbol dmből vettem termékeket amik hol segítenek hol nem. Már sokat javult a bőröm de a mitesszerek maradtak és mensi előtt még több pattanás. Mindennap rendszeresen ápolom a bőröm főleg arcradírral és lemosókkal valamint isanas termekeket is hasznaltam. De úgy érzem nem magyon segít és tudom hogy mindennapi probléma de nagyon rosszul érzem magam miatta, szóval a kérdésem hogy tudtok e valami olyan terméket ami jól beválik esetleg ami könnyen (rossmann/dm) beszerezhető?
2018. márc. 18. 17:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy egyébként szerintem a stressz az oka , de lehet még a hormonok miatt is még így 16 évesen , kb kb tavaly tavalyelőtt jelentek meg ugye miután megjött először , de azóta sokat javult , de azért hálás vagyok hogy nem ilyen durván aknés lett a bőröm , hanem inkább a T vonalban mitesszeres pattanásos , szerintem ennek még könnyebb eltűntetni a nyomát...
2018. márc. 30. 00:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, én is hasonló cipőben jártam/járok. 16 évesen nagyon valószínű, hogy ez tinédzserkori probléma-hormonok, és majd szépen helyreáll amint kicsit idősebb leszel. :)
2018. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!