Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan Balcsi, de falfehér...

Lassan Balcsi, de falfehér vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek annak érdekében, hogy ne égjek le? Pár napota 20-25 percekre kifekszem a napra(felét háton, felét hason), de még csak nem is leszek tőle piros. A kérdés adott, majd ha jön a Balcsi, milyen naptejjel védekezzek? A legmagasabb faktorszámúval? Milyen sűrűn kenjem magam, mivel tejfehér a bőröm!
2010. jún. 10. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbarnitó..
2010. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nagyon fehér a bőröd, akkor válassz magas faktorszámú naptejet-mondjuk azt pontosan nem tudom megítélni, h milyenre van szükséged, de talán a naptej hátulján, v dobozán van vmi tájékoztató-de én egy 40-es faktorszámút javasolnék!2-3 óránként javasolt bekenni magad, szerintem kenheted 2 óránként! Amúgy van egy Amsolare( nem biztos, h pont így kell leírni:)) nevű naptej, szerintem elég jó minőségű!

Remélem tudtam segíteni, kellemes nyaralást! ;)

2010. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért zavar egyáltalán, hogy fehér vagy? Örülj neki, hogy különleges a bőröd. Nem kell neked elvegyülni a 12 egy tucat lány között. Szerintem...
2010. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!