Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Van köztetek olyan...

Lányok! Van köztetek olyan aki leszeretné vagy már akár le is vágatta a haját rövidre? (inkább ilyen fiúsra gondolok nem vállig érőre)

Figyelt kérdés
Nyáron szeretném levagatni a hajam fiúsra. Most kb a hátam közepéig ér. Nem tudom jól állna e a rövid haj, azert is akarom nyáron, mert akkor őszre valamennyire megnő ha nem tetszik. Létszi ha ti már vagattatok le írjátok le azt is, hogy nektek milyen az arcformatok, es ha gondoljatok linket is kuldhettek, hogy nektek milyen van, vagy milyet szeretnétek.

2018. márc. 18. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Havi átlag 1-3 cm-t nő a haj
2018. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Saku14 ***** válasza:
49%
En magamnak vagtam es nm fiusra hanem ugy allig , a derekig ero hajam , viszont alig varom h vissza noljon, az a baj h nem nol es ritkabb is lett
2018. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
3eve levagattam azota minden nap visszasirom😭 hajnovesztokon elek szinte meg ilyen olyan kenceficeken h nojon
2018. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ovális arcom, vagyis kicsit inkább fordított tojás alakú fejem van. :D Szerintem legalábbis. :D Ennek ellenére kifejezetten jól állt a rövid haj, persze nem tüsire volt nyírva, hátul meg bal oldalt volt egészen rövid, de elöl meg oldalt maradt egy valamivel hosszabb frufrum.


[link]


Ilyen volt kb., nekem jól állt nagyon, csak gyorsan megnőtt és nem akartam megint visszavágatni, mert meguntam a vasalgatást. Sajna a rövid hajjal néha többet kell foglalkozni, mint a hosszúval, hogy csinosan álljon. :)

2018. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
29%

Ne vágasd le

Az én hajam dús, popsiig ér, és imádom.

2018. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágasd le, mert az előzőnek seggig ér a haja. Logikus, nem?

Igen, volt ilyen. Sztem kerek fejem van, ilyenre vágattam.


[link]

2018. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Évek óta ilyen rövid hajam van. Az arcom is hasonló. Van, hogy hosszabb itt-ott, a színét gyakran változtatom.

Egyszerűen imádom! Nincs vele gond, egy jó vágás kell, és elég csak megmosni. Egy kis zselével vagy habbal úgy állítom, ahogy akarom, de elég csak beleborzolni egy kicsit.

Egy kis sminkkel, egy szép fülbevalóval nagyon nőies és elegáns, vagy éppen vad és dögös.

Próbáltam növeszteni, volt vállig érő is. De nem sokáig. Egyszerűen nem áll jól, nem én vagyok. Alig vártam, hogy fodrászhoz jussak.

2018. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen volt sokáig, és gondolkodom, hogy megint levágassam :) Imádtam, jól néztem ki, kis smink, és dögös voltam...

A gond, hogy a hosszú hajamat is szeretem, szóval nagy a dilemma :)

2018. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Én imádom a rövid hajat lányokon, úgyhogy szívem szerint azt mondom, hogy vágasd le most, tüsire, ne várj nyárig. (Ha esetleg mégsem tetszik, így hamarabb is tud visszanőni.)
2018. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vállig érőt nyírattam fiúsra, 2-3 cm-re. Tetszik.
2018. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!