Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ötlet? Teljesen el vagyok...

Ötlet? Teljesen el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Iszonyatosan zsírosodik a hajam😔 minden egyes nap meg kell mosnom ami a fejbőrnek nem tesz jót, tudom, de nem tudok zsíros hajjal az utcára lépni. Rengeteg más más hatású sampont használtam már de nem jobb😞 Tanácstalan vagyok😔
2018. márc. 20. 21:14
 1/9 anonim válasza:
63%
Minél gyakrabban mosod, annál jobban fog zsírosodni. Próbáld valahogyan lecsökkenteni a két hajmosás közötti időszakot. Szerintem összefogva kevésbé zsírosodik a haj,és kevésbé feltűnő így, ha még zsíros is. Ha egyenes hajad van, akkor esetleg hajmosás után, mikor már annyira száradt, akkor fond be, vagy csavard egy vagy két kontyba a hajad. Reggel mikor kieengeded, akkor hullámos vagy göndör lesz, de szerintem tovább fogja bírni, és kevésbé zsírosodik. Nekem ez bevált. :)
2018. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Fokozaton szokj le a mindennapos hajmosásról, mert ezzel csak még rosszabb lesz a hajad. Told ki kétnapi mosásra, utána háromra. Ha nagyon gáz a második nap, akkor fogd össze a hajad, vagy kontyold fel, így nem olyan feltűnő. Kipróbálhatod a száraz sampont is.
2018. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nevet tudsz mondani a szàraz samponhoz?
2018. márc. 21. 07:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö,lehet most le leszek pontozva kinevetve...Én angliában élek és van itt jopár angol barátnőm. Tőlük kaptam ezt a tanácsot: szájvíz! Listerine,colgate...,1 l vizhez 2-3 kupakkal.és hajmosás után leöbliteni a hajat. Végelkeseredésemben azt montan :jolvan mit veszithetek és kiprobáltam.Na onnantol kezdve se korpa se zsir se semmi heti 1 hajmosás.sampont nemtudok ajálani évekig vettem 300 ft tol a a csillagos égig.(helyesirásért bocsi) Szép napot neked 26/N
2018. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Koszonom szepen, meg fogom probalni, mar nincs mot veszitenem :(
2018. márc. 21. 14:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Samponbol megkerdezhetem mit hasznalsz? Hogy ugy a ketto egyutt jo lehessen
2018. márc. 21. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Samponbol headensholderst (nemtudom jol irtam e) 😀 26/N
2018. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia nah kiprobáltad a szájvizet? :) remélem nekedis bevált
2018. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, eddig nem tudtam kipróbálni mert utaztam, de csütörtökön eljutottam DM be es vettem szájvizet. Csütörtök este mostam meg a hajamat, és utánna a te tanácsodat követtem, és ma reggel úgy keltem hogy nem zsíros a hajam, rettenetesen boldog vagyok. Nagyon nagyon szépen köszönöm a tanácsodat, ha ezt nem meséled el, biztos továbbra is minden nap mosnám a hajam:( szóval nagyon nagyon szépen köszönöm :)))
2018. ápr. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!