Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek Nő? teljesen el...

Hogyan legyek Nő? teljesen el vagyok keseredve? Mit csinálhatna egy 17 éves fogszabályzós vaskos lány, akin nincs semmi szép?

Figyelt kérdés

.Nem érzem egyáltalán nőiesnek magam.ha elmegyek buliba, úgy érzem magam mint egy elefánt a porcelánboltban.A bőröm csúnya, striás miteszeres.A hajam vállig érő.Már kedvem sincs az emberek közé menni.Nagyon el vagyok keseredve.

165cm/70kg vagyok.Probálkoztam már a fogyokúrával de nem megy.Heti 4X sportolok de nem látszik.Kérlek SEGÍTSETEK!!!


2009. febr. 26. 10:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Szia, ne kenodj el! Menj el a korzeti orvosodhoz es csinaltass egy kivizsgalast. Az egyik baratnom pajzsmirigy problema miatt nem tudott lefogyni. De egyebkent is tudnak ok segiteni, esetleg be tudod utaltatni magad egy dietetikushoz,aki segit a helyes taplalkozassal kapcsolatban. (lehet,h ez is hatassal van a borodre)

A borod feszessegel kapcs.ban, van sok otthoni praktika, pl. hideg-meleg vizes valtozuhany, vagy vegyel egy testapolot (ne tul zsirosat) es minden furdes utan alaposan maszirozd at vele a borodet, foleg a kritikus teruleteken( atdogolheted kavezaccal a popsid,combod ). A miteszereken a kozmetikus segithet,vagy borgyogyasz.

A hajad nem gaz,h vallig ero,a lenyeg,h legyen mindig frissen mosva, ne legyen csimbokos! :)

Egy kis laza, natur sminkkel is feldobhatod magad.( fontos! hasznalj arcpirt,vmi rozsaszines arnyalatut, azzal udeve varazsolhatod az arcod.)

A lenyeg,h mindig legy apolt, jo illatu,mindig tiszta ruha legyen rajtad. Kiegeszitokkel (ekszer, ov,sal,kendo,...) mindig feldobhatod a ruhazatod! ;)

2009. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

- 165/70? Nem hiszem, hogy "vaskos" lennél, inkább teltkarcsúnak mondanálak a súly alapján. A nejem is ennyi volt, amikor megismertem, én rendkívül formásnak találtam, nagy cici, kerek popsi, az átlagnál vastagabb láb, lehetett rajta mit fogni :) De kövérnek egyáltalán nem mondtam volna.

- Bőr: Ne haragudj, de ápold jobban magad, napi 2x-3x _alapos_ arcmosás sima Baba szappannal, ez nálam és néhány ismerősnél is 100% bevált. Igyál legalább napi 3 liter tiszta vizet.

- Vállig érő haj: Ahhan..és? :D

- Fogszabályzó: valaki szerint szexi is lehet

- Sport: Valamit nagyon rosszul csinálsz. Kocogj, vagy szobabiciklizz, de olvass utána, pl. itt: [link]

- Kaja: Ne egyél "szemét" kajákat, egyél fehér husit, rizst, salátát, tojást


HIrtelen ennyi.

2009. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Azt meg elfelejtettem, tok mindegy,h mekkora vagy, mindaddig,amig kecsesen,noiesen tudsz viselkedni.
2009. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Határozd el magadban hogy min szeretnél változtatni.

A súlyod szerintem nem drasztikus, nekem örök életemben nagy volt a fenekem, akármit csináltam. Ha 55 kg voltam, akkor is. Nehezen, de elfogadtam magam. Ezen pl nem tudok változtatni, inkább dupla annyit tornázok, hogy legalább feszes legyen. Próbálj olyan mozgást választani, ami "formál" és persze figyelj oda az étrendedre. Ne valami divat diétát csinálj, mert az hosszú távon nem segít. A bőröddel bátran keress fel egy kozmetikust, segíteni fog, otthoni arcápolási tippeket is mond majd.

És ha nem tetszik a hajad, vágasd valami jó kis fazonra.

Lassan jön a jó idő, a ruhatáradba válassz egy pár nőcis cuccot, és barátkozz velük.

2009. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Mivel női nemi szerveid vannak, nő vagy, nem kell tenned semmit azért, hogy nő légy. Ennyi. Az, hogy a társadalom mit tekint nőiesnek, (tévesen fogalmazva "igazi nőnek", vagy, ahogy Te írtad, "Nőnek"), koronként és helyenként változik. Az "ízig-vérig nő" nem más, mint egy mítosz, és mindenki mást ért alatta!

Először is önbizalomerősítésre lenne szükséged!!!! A leírt számadatok alapján egyáltalán nem lehetsz "elefánt a porcelánboltban"!

Menj el egy könyvtárba és olvasd el a következő könyveket:

Naomi Wolf: A szépség kultusza (ezzel kezdd, abszolút fontos Neked!!!!)

Germaine Greer: A kasztrált nő (ne ijedj meg, meg fogod érteni, miért ez a címe)

Simone de Beauvoir: A második nem

Igenis menj emberek közé!!! Merj barátkozni, netán pasizni, amihez kedved van!!! Attól még lehet valaki nagyon is szép, hogy nem úgy néz ki, mint egy anorexiás modell egy férfimagazinban.

Hordj olyan ruhákat,a milyenekben jól érezd magad! Ne irigykedj azokra, akik mernek a Neked tetsző stílusban öltözködni, hanem Te is légy merészebb, vagy amilyen tetszik Neked!

Egyél jókat, ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod. Az élethez, a tanuláshoz, a sporthoz kell az energia. Ha nemrég kezdted a sportot, akkor később biztos fog látszani az alakodon!

De szívesen bemutatnálak egy barátnőmnek, az én Nagy Babymnek :D aki egy kicsit tényleg túlsúlyos, és hihetetlen kisugárzása van, soha nem hallottam, hogy emiatt önbizalomválsága lenne, és fürtökben lógnak rajta a pasik. :D:D:D

2009. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Kozmetikus menjel el, aki kitisztitja a borodet, nagyon fontos! Addig, amig nincs kitisztitva, addig felesleges kenned barmivel is. Kb. 4-6 hetente kozmetika, tini kezelest kerjel.

Fodraszhoz is menjel el, de mi a baj a hajaddal, vallig ero, rovidnek, vagy hosszunka erzed? Mosd be valami jo szinre, vagassal jo fazont az arcodhoz illot.

Ha 4-szer egy heten sportolsz, miert ne latszana rajtad, ezt nem hiszem el! Tuti hogy latszik rajtad.

Ne egyel annyit, akkor fogsz a sport mellett fogyni is.

A turkalokban super ruhakat lehet kapni, jo aron, jo minoseget, NEXT, Dorothy Perkins, Gap, Zara...minden nagy marka megtalalhato ott!

Legyen onbizalmad, miert gondolod, hogy mas tobbet er, mint te!

2009. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy ami a nőt a legszebbé teszi, az elsősorban az önbizalom! Erre kell gyúrnod elsősorban. Először is fogadd el, hogy tuti van a világon jónéhány ember, aki Téged őrjítően vonzónak fog találni. Ja, és nem feltétlenül a világ túlsó felén élnek, szóval van még remény... :) Miért is? 165cm/70kg az nem gáz. Legalább van cicid, feneked, sok nőnek nincs, vagy alig. Én pl. szeretem ha van mit fogni egy nőn. :) A fogszabályzót sem fogod örökké viselni, ahogyan a hormonszinten beálltával az arcbőröd is rendbe fog jönni. Nincs miért aggódnod szerintem...
2009. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Az önbizalom nagyon fontos, ez így van! Úgy érzékelem, hogy fogalmad sincs mihez kezdj magaddal, egyszerűen utálod ezt az állapotot. Ha gondolod, szívesen segítek neked "nőiesedni". Ha érdekel, vegyél fel MSN-re:) riviera_flk@live.com
2009. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem te rosszabbnak latod a helyzetet mint amilyen !

a 165 centihez a 70 kilo nem olyan huu de sok...aztan meg tenyleg jarj el fitnessre vagy aerobikra vagy valamilyen tornara es ezt kombinald ossze azzal hogy egeszsegesebben eszel .. sok gyumolcs sok zoldseg..es persze sok folyadek ;) es este ne egyel 8 utan !!

nah aztan az arcoddal menj el kozmetikushoz o kitisztitja neked.. de ezentul minden nap hasznalj arctonikot es valami zselet .. pl nekem clean&clear tol van valami zoldes tubusba ilyen miteszerekre meg arcra tisztito gel ilyen kis kerek erdesebb darabkakkal.. es hatasos nagyon jol kitisztitja az is a porusaidat!

aztan ha nem akarsz kozmetikushoz menni parologtass kamillateaval akkor kinyilnak a porusaid nyomdd ki a pattanasokat es aztan alaposan alkoholos tonikkal kennd at!

fogszabalyzo meg most zavar lehet.. de hidd el nem kell orokke hasznald..en is hasznaltam es mostmar szepek a fogaim :D

masik fo problemad hogy tobb onbizalom!!!nezegesdd magad a tukorbe es nezzd meg hogy mi tetszik magadban..ez lehet a sexepiled :)

es aztan ha van sok onbizalmad elfogadod igy magad es aki beledszeret az ugyis azert szeret aki vagy es nem azert akinek latszol!!

sok sikert:d

irj meg ha van valami problemad remelem segitettem :*

udv

2009. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

a 13:38 as valaszolo vagyok..

elfelejtettem mondnai hgoy szerintem a vallig ero haj tokeletes... nah de ha nem tetszik talaj ki valami uj frizurat ;)

esetleg notess vagy rakj bele tincseket amik feldobjak vagy hajpant kicsit feltupirozva..

es hidd el szep vagy igyis!!

de ha megteszel midnent azert hogy te elfogadd magad akkor meg tenyleg bombazo leszel !!

2009. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!