Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnál hozzá ha a 16...

Mit szólnál hozzá ha a 16 éves lányod lila hajat szeretne? Megengednéd neki?

Figyelt kérdés

Indokokat!

Ha igen, miért?

Ha nem miért?

Neked volt már színes hajad? Mit szóltak hozzá otthon/suliba/munkahelyen?



2018. márc. 24. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
Megengedném. Nekem is festve volt a hajam 15-16 évesen, nem szenvedtem semmilyen maradandó károsodást tőle.
2018. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Hajszínezővel simán. Ha tetszik neki felőlem hupikékre is festetheti.

Normál festékkel csak azért nem, mert úgy gondolom ne kezdje el ilyen korán roncsolni a haját, ráér arra még.

2018. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

Vannak jó lila hajszínezők, amik pár mosással kijönnek.

Megengedném, de csak azzal. Hajfestéket ilyen korán ne használjon, tönkre vághatja a hajat, akármilyen jó minőségű.

2018. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%

Na, jó 15 éves és fiam van, de kiröhögi az ilyen "lázadókat". Szóba nem jöhet a kefehaj sem. Az osztálytársai, barátnője dettó.

A jövendő gimijében sem látni ilyet.


A prolit nem foglalkozásra értettem, hanem gondolkodásra, értékrendre.

2018. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

színezővel engedném, az kikopik, és kevésbé roncsol :)


Nekem bugyirózsaszín volt egyik nyáron, 14 lehettem :D Apa csak a fejét fogta, de nem szólt rá rossz szót, persze én is színeztem, eszem ágában nem volt befesteni rendes festékkel.

2018. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
14-es hát te semmivel nem vagy jobb a "beszűkult, konzervativizmusoddal" :D
2018. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
40 éve az én séróm is kiverte a biztosítékot a szüleim, nagyszüleim szemében. Természetes tehát, hogy amikor az én gyerekeim érték el azt a bizonyos "lázadó korszakot", hagytam őket tombolni.
2018. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#14-es Túl konzervatív és unalmas vagy. Köszönjük.


Amúgy valaki magyarázza el hogy mit kell érteni a "lázadás alatt". Mert mondják ezt már mindenre (pl:.emo, punk, goth, leszbikus tinik, hosszúhajú fiúk, különleges kinézetű tinik, vagy akármi ami különbözik a 'megszokott/"normális' viselkedéstől.

2018. márc. 25. 19:25
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Nos, talán nem a legszerencsésebb szó a lázadás, de egész jól kifejezi a lényeget. Ez a kamasz- és fiatal felnőttkor időszaka, amin mindenki átesik. Ilyenkor a fiatal szembemegy a megszokott, az eddig bevált dolgokkal, és új utakat keres. Evolúció bácsi ugyanis nem szereti a beltenyészetet, ezért intézte úgy, hogy a fiatalok leváljanak a "hordáról" és messze más vidéken létesítsenek családot. Ilyenkor a szülő hülye, és csak a gyerek tud mindenkinél mindent jobban.
2018. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, még nem fejeztem be.

A mai világban természetesen nem 15-16 éves korban válunk le a szüleinkről, és nem keresünk új vidéken megélhetési lehetőséget. Ettől függetlenül azonban az évmilliós atavisztikus ösztönök ugyanúgy működnek ma is. Jobb híján tehát a kinézetünkkel, a viselkedésünkkel fejezzük ki az életkorunkra jellemző tagadást.

2018. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!