Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet gyorsan megszabadul...

Hogy lehet gyorsan megszabadulni a serkéktől?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja összeszedtem valahonnan tetveket, csak tegnap este vettük észre. Akkor néhányat kézzel kiszedtünk, estére pedig majonézzel bekentük a hajamat. Reggel még találtunk benne egypárat, utána beeceteztük ami nagyon fájt. Eddig nem találtunk benne több kifejlett tetűt, de nagyon sok a serke. Alig merem rászánni magam az ecetezésre, sérült a fejbőröm igy nagyon csipi mikor azzal bekenjük. Fésűvel nem jönnek ki, anyukám mondta hogy a serkékből van vagy 100, és alig tudja kiszedni. Nagyon kétségbe vagyok esve,állitólag a gyógyszertárban kapható gyógyszerekre már immunisak. Levágatni a hajam pedig nem akarjuk, nagyon régóta növesztem. Tudnátok mondani olyan módszereket amivel gyorsan és fájdalommentesen meglehet szabadulni a serkéktől? 12/l

2018. márc. 28. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetvekre sem az ecet, sem a majonéz nem való!!!


Gyógyszertárban kapható a Paranit Fejtetű és serke írtó spray + fésű. Ezzel 100% hogy mindkettőtől megszabadulsz. A fésű mivel nagyon sűrű, leszedi a serkéket és a tetveket is a hajadról. Nem olcsó, az egyszer biztos, de a legjobb. És a fejbőrödet sem csípja szét. Egy kis ideig eltart amíg végeztek, de fontos hogy alaposan kell kifésülni vele a hajad. 3000-4000Ft között van. De egy jó ideig elég.

2018. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezeket a "megoldásokat" a neten olvastuk, és mivel veszteni valóm nincs,igy kipróbáltuk.

Ezt a sprayt mindenképp kipróbáljuk,köszönöm a választ. :)

2018. márc. 28. 17:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Netre sajnos sokszor hülyeségeket is kiírnak... de mindenképp próbáljátok ki amit én javasoltam, a Paranit-et, mert ez használni fog. Pontosan le van írva a papírjára hogy kell használni, de szerintem 2-3x nyugodtan ismételjétek meg a kezelést, hogy biztos legyen a "siker".


Egy tanács: mielőtt elkezditek a kezelést, nagyon jól fésüljétek ki a hajadat, hogy ne húzza az a fésű ami a sprayhez van:)

2018. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2018. márc. 28. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Paranit sampon + headrin treat &go spray + Paranit teturiaszto spray.

Nekem 3 gyerekem van épp 2 hete volt aktuális a tetű irtás. A treat&go mellé volt tetű kiszedo fésű is.

2 szer kell kezelni plusz minden hajmosas után a teturiaszto spray.



Paranit sampon 3000 Ft

Treat spray 2950 Ft

Paranit spray 2900 Ft

Baromi sok de ne majonézt kenj a fejedre. Ne ezen sporoljatok.

2018. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Egyszerűbb a hajvágás. Milyen hosszú most a hajad?
2018. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hátközépig ér,de nem akarom levágatni, nagyon rég óta növesztem. Az az egy kérdésem lenne még, hogy ez a fésű 100% hogy leszedi az egész kicsi serkéket is? Megkérdeztem erről anyukámat is, de Ő azt mondta,hogy nem lehet. Régen mikor a nővérem elkapta (én akkor nagyon kicsi voltam,igy nem kapattam el.) vettek rá ilyen fésűt de nem szedte ki a serkéket,szóval levágták neki. Amit én ugye elszeretnék kerülni. Valakinek van tapasztalata erről? Ez is eléggé fontos lenne.
2018. márc. 29. 20:15
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Hát én órákig fesulgettem a lanyaim haját és nem 1 napig... kB 1 hétig fesulgettem gyermekenként összesen 3 órát mire úgy ahogy kijott mind.

Anyukád elég egy lusta disznó ha le akarja vagatni a hajad....már bocsánat.

Mellékesen a rovidbol se hullik ki a tetű azt is fesulni kell.

2018. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ő sem akarja levágatni a hajam
2018. márc. 29. 23:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Vagyis, csak akkor akarja (és fogja is) ha már nem győzi kiszedegetni a serkéket. De előbb ezeket mindenképp kipróbáljuk, köszönöm a válaszokat:)
2018. márc. 30. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!