Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok, de extra hosszú,...

Fiú vagyok, de extra hosszú, bokáig érő hajam van. Dús, és egészséges, de már 15 éve nem lett vágva. Szerintetek gáz, ha ilyen hosszú? Mert nem mostanában szeretném levágatni.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tökre nem gáz ha hosszú hajad van. Muti képet nekem privibe 19 ,F ' én most növesztem de még nem az a hosszú ☺
2018. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Először küldj képet, hogy elhiggyük!
2018. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Lenyűgöző lehet, bárcsak az enyém lenne.
2018. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem gáz, de fura/szokatlan.

Hogy hordod? Felkötöd vagy mit csinálsz vele? Nekem annyira nem jön be, de ha neked tetszik, akkor ne vágasd le.

2018. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldj.
2018. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is látni szeretném
2018. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, nekem máris szimpatikusabb lennél, mint a sok erkölcsrendész tucatember, kiknek ki is merül az összes erénye abban, hogy ő aztán nem páva, nem bzi, nem migráns... Az már egy másik kérdés, hogy jól áll-e ez neked, vagy sem.
2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elsőre gáz, De azért Én is megnézném. Mindenre nyitott vagyok és nem zárom ki a pozitív megítélést.
2018. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
58%
Nekem is küldj képet.
2018. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 jpeter1 ***** válasza:
Fiú létemre nekem is már kb eddig ér. 16 évig növesztettem, ez idő alatt csak egyszer volt egyenesre vágva. Nem vágatom le. Én hétköznap turbánszerűen a fejem tetejére tekerem, és hálóval lefogom. Így nagyon kényelmes.
2018. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!