Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy gyulladt pattanások?

Nagy gyulladt pattanások?

Figyelt kérdés

Sziasztok💁🏼‍♀️ 14 éves vagyok és tele pattanásokkal ami rettenetesen zavar mert lány vagyok és nagyon csúnya vörösek és gyulladtak és mindig több jön elő tiszta seb és vörös az egész arcom de inkább csak oldalt és e mellett tiszta mitaszer az orrom és az arcom

Mindent kipróbáltam 2 évig jártam kozmetikushoz több helyre is és mégsem változott semmi sőt talán volt hogy roszabb is lett a helyzet bőrgyógyásznál még nem voltam mert már kezdtem bele törődni hogy ez bizony ilyen marad lehet még 20 éves korom után is mert ebből örököltem is sajnos

Nagyon csúnya és olyan rossz látni hogy mindenki aki velem egy idős annak porcelán baba arca van én meg alapozni se alapozhatom mert roszabbat teszek

Bőrgyógyászt beterveztem a jövőbe de előtte valaki ha esetleg tudna valamit ajánlani az jó lenne

Kinek mi vált be?

Bőrgyógyász mit írt fel?

Nagyon zsíros a bőröm !



2018. ápr. 5. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit hogy tudom hogy pont most vagyok ebben a korban és hogy idővel ez változik de pont most zavar a legjobban :/

Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 5. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász, minél előbb!
2018. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok, veled egyidős vagyok :)

Nekem sokat segített hogy étrendet változtattam, sok vizet iszom.Én is járok kozmetikushoz,akihez eddig jártam nálam sem mutatott sok változást,több alkalommal is, ezért elkezdtem más kozmetikusok után nézni.Nemrég voltam egy újnál,nagyon fájt,sírtam mikor nyomkodott de gyönyörű az arcom azóta. Nyilván nem tűnt el mind de ahhoz képest milyen volt , gyönyörű. Bőrgyógyászhoz elmehetsz,én is voltam,felírt egy krémet és antibiotikumot. Apukám viszont nem állt le és elvitt egy "biorezonancia" "kivizsgálásra" ahol azt tanácsolta a nő hogy ne vegyem be az antibiotikumot mert egy bizonyos baktérium van a szervezetembe ami az antibiotikum hatására csak mégjobban elszaporodna,ergo tobb lenne a pattanásom. A krémet használtam,de nemsokat segített. Bár ez a biorezonancia elég költséges és elvesz az idődből,de en mindenképp tudom tanácsolni,ha van rá lehetőséged,kozmetikus után egyből elkezdtem magam kezelni és azóta se jöttek ki pattanások(csak ügye az a rész látszik még ami bevolt gyulladva)De amit tudok tanácsolni tapasztalataim alapján: egézséges étkezés SOK vízivás, jó kozmetikus és NAPFÉNY!! de nagyon fontos hogy a napoztatást kozmetikai kezelés után csináld,mert a miteszereket,és a gyulladt részt csak mégjobban bele égeted a bőrödbe. De erről nyugodtan kérdezheted a kozmetikust is. Remélem tudtam segíteni :) (ha kérdésed lenne bármivel akár a biorezonanciával kapcsolatban írj nyugodtan,regélek még róla ha szeretnél :D Ez egy természeti orvoslás ,így sokan azt hihetik hogy átverés,de a tények engem igazolnak:D )

-Egy volt nagyon pattanásos lány :)

2018. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bőrgyógyászhoz menj de van egy házi praktika ami segíthet kicsit. Szódabikarbónát önts fel egy kis vízzel és tedd az arcodra egy 10 percig utána mosd le. Használj hidratáló krémet!!!!! Nem vicc sokkal másabb az arc úgy. A pattanasokra tegyél levendula olajat ne teafát mert az nem mindenkinek jó. A hidratálókrémedbe is rakhatsz levendula olajat mert segít. Üdv: egy 10 évig aknés arcú lány aki felnőtt korban kezdett javulni
2018. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!