Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha nagyon el van...

Mit tegyek ha nagyon el van töredezve a hajam/haj végem?

Figyelt kérdés
A sok hajvasalástól a hajszálaim de főleg a vége, nagyon el van töredezve el van száradva. Milyen balzsamot, vagy sampont, vagy akármit ajánlotok rá?
2018. ápr. 16. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Menj fodrászhoz, és vágass belőle
2018. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami el van törve azt le kell vágni, semmi nem fogja helyrehozni
2018. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Az eltoredezett hajra csak az olló a megoldás. Tudom nem ezt a választ vartad de ez van.

Saját példa: hatkozepig erő hajam volt. Belerakattam volume hullámot ami gyenge dauer. 3 havonta kell kb (a lenoves miatt és mert a hullámok annyi idő után nem olyan szepek). 3 alkalom után már úgy gondoltam elég. Pár hónapig szenvedtem vele, amúgy is kiszáradt és jobb híján vasaltam. Aztán fél év után mikor már tényleg csúnya volt levagattam rövidre.

Vettem csatos copfot és azt tuztem a saját hajamhoz mert egyrészt nem áll jól a rövid a kerek fejemhez, másrészt tényleg bénán állt mert mindenhol nőtt le. Fufru pl orrom hegyeig ér és semerre nem tudom rendesen elfesulni. Van parokam is.

Persze nem mondom hogy mindenki vagassa le a haját és vegyen parókát de szerintem ez is egy alternatív lehetőség. Ráadásul addig se kell vasalni a hajam így tud egészségesen nőni.

2018. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vágass belőle, de hogy később ne történjen meg, hagyagold a hajvasalót, most nyáron akár a hajszárítót is, hiszen odakint a napon is meg tudod szárítani. Konkrét termékek pedig a Schwarzkopf Gliss Kur hair repair és a Schwarzkopf Schauma Golf termék család bármely tagja (nekem a Vital balzsamos-licines vált be a legjobban).
2018. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ezen csak egy vágás segít. Aztán pedig próbáld minél kevesebbet vasalni a hajad, mert látod, hogy sajnos ennyire tönkreteszi.
2018. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!