Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is be szoktátok kenni a...

Ti is be szoktátok kenni a feneketeket esténként golyós dezodorral, hogy másnap ne legyen büdös?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem! Ha nagyon izzadtnak, büdinek érzed akkor már inkább nedves törlőt használj. Lehet kapni kisebb kiszerelésekben is, ami tàskàban is elfér. A dezodorokat pedig rendeltetésszerűen használd, nem oda találták ki.
2018. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Fürdés után és rendel indulás előtt nem csak a hónaljam de az ágyékom is bekenem, aloe ever shildet használok.
2018. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Már egy másik kérdésnél is láttam valakit, aki dezodort javasolt az alvázra szagok ellen, szóval megpróbálom komolyan venni :D

Nem igazán ajánlatos ott dezodort használni, a szagok ellen a megfelelő tisztálkodással lehet védekezni. Nem biztos, hogy le lehet tudni a megfelelő higiéniát napi egyszeri zuhanyzással. Mostanában sokan ördögtől valónak tartják az intim tisztálkodási szereket valamiért, pedig igen hasznosak tudnak lenni, ha nem akarunk szagcsíkot húzni.

Szerintem például alap, hogy nagywc-zés után ha nincs alkalmunk megmosakodni, akkor nedves toalettkendőt használunk. Ki lehet próbálni, hogy a száraz papírral törlés után amikor tisztának gondolnánk, a törlőkendőn bizony látszik, hogy nem volt az még teljesen tiszta :D és ugyanez megnyilvánul a szagokban. Én kisdolog után szoktam használni intim törlőkendőt is, ezenkívül a tisztasági betét is egy hasznos találmány :) Így dezodor nélkül sem lesz büdi az aljam :D

2018. ápr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!