Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem hatottak így a...

Csak nekem hatottak így a szilikonmentes termékek?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nagyon nem jók a hajnak a szilikonok. Kb.3-4 hónapja nem használok, csak szilikonmentes hajtermékeket. De a hajam minősége olyan szinten leromlott, hogy elképesztő. Olyan mintha ezek tultisztitanák, semmit sem ápolnak. Eddig puha, gyorsan növő fényes hajam volt, most meg nem is tudom leirni milyen. Valakinek még ilyen tapasztalat?

2018. ápr. 25. 05:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is elkezdtem használni.

Nem hiszed el pont ugyanígy jártam, mint te.

Szőkített hajam akkor is fényes és selymes volt mikor szilikonos termékeket használtam.


Ez azért van így, mert lemossa az eddigi szilikont a hajadrol, ami eddig elzarta a hajadat. Azt nem tudom, hogy apol-e.


En most ujra hasznaltam szilikonos termeket es latszott a ketto kozti hatalmas kulonbseg, hogy a hajam joval szebb volt Latszatra, viszont nem volt dus hanem lelapult, ez is a szilikon miatt van.

2018. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!