Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak sem váltak be a sziliko...

Másnak sem váltak be a szilikonmentes termékek? Ti mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
Nekem konkrétan 180 fokos fordulatot vett a hajam állapota mióta szilikon és szulfátmentes sampont és balzsamot használok. Az 5 éve növesztett dús, fényes hajamból 5 centit vissza kellett vágni mert kicsit több mint fél év alatt teljesen tönkrevágta. Fakó száraz kifésülhetetlen sz*r lett belőle :( Előszőr nem is esett le hogy mitől ilyen, most jöttem rá hogy ez lehet a gond. Szóval most szeretnék visszatérni ha elfogynak, írjátok meg nektek milyen sima szilikonos sampon és balzsam vált be!
2017. nov. 18. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pantene Repair 2in1 sampont használom,és hozzá a kifésülő sprayt,az illata csodálatos,és a hatása sem utolsó.Menj be egy drogériába,nézz körül a samponjaik között,biztos megtalálod a te hajadhoz megfelelőt.Ez a termékük már sok éve megtalálható,de az egyik barátnőm flakonszámra használja az Aqua Light termékcsaládját.A L'oreál Botanicals korianderes sampon-balzsamját is nagyon szeretem,bár az illatával meg kell barátkozni,mivel elég gyógynövényes,de ezen kívül rendkívül jó,plusz van a száraz hajra való változata is,a korianderes vékonyszálú,fénytelen hajra van.A Safflower Rich Infusion ugye száraz hajra van,a Geranium pedig festett hajra.Szóval ha gondolod próbáld ki valamelyikőjüket.Remélem tudtam segíteni! :) 17/L
2017. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A panteneről krémmánián is nagyon jókat írnak úgyhogy mindenképp kipróbálom.
2017. nov. 20. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj nagyon jó a hajvégekre! Ha tudod egy èjszakára hagyd a hajtöveden is (nagyon sűrű, keverd valamilyen más ápoló olajjal a könnyebb felvitel érdekében) :)
2017. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!