Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek tömérdeke...

Pattanás utáni hegek tömérdeke van az arcomon. Mi lenne rá hasznos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olvastam már ilyem kérdéseket, párat ki is próbáltam a válaszokból. (Neogranormont 1 hétig használtam, semmit se ért, Bepanthen kenőcsöt szintén 1 gétig, kiütéses lettem tőle.)


Nagyon elegem van, mert rohadt csúnya az arcom :S Nem tudom mit csináljak... Anyám azt mondja, hogy majd magától szépen elmúlik. Mondom oké. Rákerestem a neten, mindenhol azt írták több év mire nagyjából (!) eltűnnek az arcről. Köröm virág kenőcs jó lenne rá? (Anyám erre ezt mondta, hogy nem...) Esetleg valami házi praktika? Bármi jó, csak használjon! :( Előre is köszönöm.


2010. jún. 13. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Duac gél halványított rajtuk. Fel kell íratni bőrgyógyásszal, 2800 ft.
2010. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj el bőrgyógyászhoz, ő majd ad rá kenőcsöt/gyógyszert. a hegek halványításának addig nem sok értelme van, amíg újra meg újra kijönnek rajtad a pattanások, szóval először azokat kellene megszüntetni
2010. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál, kb. azt se hagyta hogy elmondjam mit karok... Elkezdtem mondani, hogy voltak pattanásaim és... (Itt félbeszakított, és mondta h akkor megnézem az arcod...) És hát hiába próbáltam mondani is valamit, csak dumált... Felírt egy kenőcsöt a pattanásokra, nem is kell mondanom, hogy nem sokat ér... Csak annyit, hogy hamarabb leszáradnak, de ugyanúgy kijönnek az aromon a pattanások. ÉEz még a télen volt. Nem hiszem, hogy visszamennék ehhez a nagylelkű bőrgyógyászhoz mégegyszer.
2010. jún. 13. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyok

szóval megértelek

2 nagyon pattanásos volt az arcom...1 év alatt elmúlt aztán megint kijött :S ha már egy nagyobb pattanás jön ki rajtam annak már tuti ott marad a nyoma egy ideig :S szörnyen szenvedek én is

kipróbáltam már mindent( Aloe Verás termékek kozmetikus,bőrgyógyász)

egyedül a fogamzásgázlót nem próbáltam még ki(félek elmenni a nőgyógyászhoz) de lehet az lesz és azt ajánlom neked is

2010. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok : 2 évig *
2010. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy nekem ez jó ötlet lenne :D 13,5 éves vagyok, csak azért :) Anyám nem engedné, és asszem hogy nem is írnák még ki.
2010. jún. 13. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az is fontos kérdés, hogy szoktad kinyomni a pattanásokat? Mindig tiszta kézzel kell, utána parfümözd be az ujjaddal (ez fertőtlenít).

Ha ezek után is maradnak hegek ülj ki a napra,az sokat segít. És igyál sok folyadékot,leginkább vizet,ez méregtelenít,és szép selymes lesz a bőröd,ha sokat iszol.

Ja és ilyenkor nem ajánlatos alapozót vagy púdert használni,mert nem fog elmúlni,hanem begyullad.

2010. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a körömvirág kenőcs nagyon zsíros,ezt semmiképpen ne kend rá. :)
2010. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sosem nyomkodom, mindig megvárom míg leszáradnak a pattanások. És köszönöm a tippeket! :)


És köszi a másik válaszolónak is, cska olvastam már valahol, hogy a körömvirág kenőcs is hatásos mert hámosít. De akkor inkább kihagyom :D

2010. jún. 13. 18:53
 10/10 anonim válasza:
Contractubex gél!! Nagyon jó, sok szerencsét! :)
2010. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!