Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Biohair szerintetek is...

A Biohair szerintetek is elszállt árakban?

Figyelt kérdés

Pár éve olyan olcsó volt, most meg majdnem 6ezret fizettem, pedig csak egy egyszerű hajvágás volt.


Ti hova jártok hajat vágatni (női), hol olcsóbb???



2018. máj. 2. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a hajasba, 8 ezer, de legalább szép frizurát csinálnak, utána nem is kell rögtön fodrászhoz rohanni, minimum 3 hónapig jól néz ki.

Ha olcsót akarsz, bármelyik lakotelepi fodrász megcsinálja 3 ezerért, nem is dolgoznak rosszul általában.

2018. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fu én már vagy másfél éve voltam, akkor olyan 4000 ftot fizettem hosszú haj vágásáért. Többször voltam náluk, de egyszer sem voltam elégedett az eredménnyel, pedig nem kértem semmi extrát... Mostmár magamnak vágom a hajam!
2018. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez meg a másik fele, a "hosszú haj"....


Reklamálhatok szerintetek, ha hosszú haj árát számolják fel, miközben rövid frizut vágnak? Annyi csak, hogy előtte levágták a copfom. Nem a hosszú haj végeit kellett rendezniük... Erről mi a véleményetek?

2018. máj. 2. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam még ott, de a vélemények alapján nem is mennék. Mindenki azt írja hogy nincsenek megelégedve a végeredménnyel, és drágán dolgoznak.


Az én fodrászomhoz csak időpont egyeztetéssel lehet menni, de nála pl.az Ombre festés (vágással együtt) 12ezer Ft. Tehát 8ezret fizetni egy sima vágásért nagyon sok. Ha érdekel a fodrászom írj üzit és átküldöm az elérhetőségeit.:)

2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elszállt, osztom! Drága lett.

Festés meg......barátnőmnek 15 ezerért csináltak sima TŐfestést! Én meg kíváncsiságból rákérdeztem az ombre festésre, azt válaszolta a Biohair fodrász: 30 ezer kb. Hát azt hittem hátast dobok, ennyiért az Andrássyin egy exkluzív szalonban frissítenek ombrét! (ugyanis nekem csak frissíteni kellett volna..)

2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja voltam. Kényszerből. Hát.. ferde lett a hosszú hajam,arról nem beszélve,hogy a csaj aki vágott állandóan magát nézegette,dobálta a haját. Rohadt idegesítő volt. Ja és mosás közbe arról beszéltek mikor mennek már haza... 4500at fizettem.
2018. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!