Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valami hajpakolást...

Tudnátok valami hajpakolást írní ami bevállt nektek és tényleg gyönyörű selymes lett a hajatok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Szia én sok othoni pakolást probáltam ...és nagyon megbántam többet nem kisérletezek( tönkrevágta)se tojás,oliva,banán,joghurt stb... inkáb veszek ere valo Bolti hajpakolást! De ez csak az én hajam..Neked lehet beválik a googlen nagyon sokat fogsz találni.
2018. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kokuszolajat használok rá, éjszakára rajtahagyom. Csak aztán kb 3szor kell samponozni, hogy jól kijöjjön. De amúgy néha szoktam egy tojást, fél citrom levét, és egy kanál mézet összekeverni, és azt feltenni. Vagy olívaolaj, kendermagolaj is jó.
2018. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!