Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a hosszú,...

Mit gondoltok a hosszú, közepesen hosszú, és rövid hajról nőknél?

Figyelt kérdés
Szerintetek a rövid, vsgy középhosszú (kb vállig érő) is lehet nőies, vonzó? Melyiket favorizáljázok? Nők és férfiak véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.
2018. máj. 5. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Rövid egyátalán nem vonz, középhosszú a kedvencem, a nagyon hosszú sem vonz. 21/F
2018. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyetertek az elottem szoloval, bar lattam mar rovid haju not, akinek nagyon jol allt, de megis a NÕ hosszuhaju
2018. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik általában a rövid haj, de valakinek jól áll. Mindegyikre igaz, hogy akkor szép, ha ápolt. A töredezett nagyon hosszú haj gusztustalan.

N

2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A legtöbb nő rövid hajjal szánalmas. Nem értem, miért nem bírnak legalább középhosszú hajat növeszteni.
2018. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rövid haj is jól tud állni :) már akinek :D nekem igazából mindegyik haj tetszik, inkább az egyéntől függ szerintem. De most bele vagyok szeretve a hosszú hajba, így növesztem a sajatom :) amikor váll fölé ért a hajam, azt is nagyon szerettem, nagyon jól állt :) rövidebbet magamnak nem tudok elképzelni (volt olyan, amikor alig bírtam copfba összefogni a hajam, utáltam is). De vannak, akiknek a nagyon rövid fiús haj is jól áll! Az is tud nagyon nőies lenni szerintem. De ha mindenképp választani kell, akkor a hosszú/félhosszú hajra szavazok. 22/L
2018. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan nő/lány, akinek nem olyan rossz a rövid haj, de számomra nem az igazi. Tudom, elég izé felfogás, hogy a nőknek legyen hosszú haja, de akkor is, számomra az a szép.

A középhosszú tetszik a legjobban talán. A hosszúval sincs bajom, de van ami már túl hosszú, és nem tetszik, ha csak szimplán lóg a semmibe.

2018. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kis kitérőkkel jó húsz éve extra rövid, és még senki sem panaszkodott, hogy ne lennék elég nőies. Persze fontos, hogy rendben legyen tartva, jó legyen a színe, fazonja. Szerintem éppen hogy kiemeli egy jól sikerült rövid haj a nőiességet, ha valaki egyébként nem öltözik fiúnak.
2018. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kopasz a kedvencem :)
2020. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!