Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet valakinek ennyire...

Hogy lehet valakinek ennyire gyönyörű a haja?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Úgy irigylem ezeket a lányokat, annyira szép a hajuk. Olvastam, hogy valami rendellenesség, ha túl hosszúra nő a haj, mert alapjáraton max. 80-100 centire tudna megnőni.

De nekem nem nő maximum mell alá, de akkor is nagyon törik és nem is ilyen fényes.


Itt az anyukának nem szép a haja:

[link]

Szálkás, meg töredezett. Élőben én max ilyet láttam még extrém hosszú hajnál.


Hogy lehet valakinek olyan haja, mint az első képeken a lányoknak?

15/l



2018. máj. 5. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én angliában élek,,itt látok nagyon sok indiait és nekik is térdig némelyiknek közel bokáig ér a sürüs vastag hajuk.szerintem genetika,és étkezés. Évek ota probálom növeszteni a hajam sok vitamint szedek bla bla és semmi...azaz váll alá ér folyamat törik fako fénytelen.szerintem ha alapbol nem olyan a haj minősége ezzel nemtudunk mit kezdeni :/
2018. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja nagyban függ a vitaminbeviteltől, az életmódtól, de ha megnézed, ezeknek a lányoknak alapból rengeteg sok, sűrű hajuk van. Ritkább, vékonyabb szálú hajat sajnos sokkal nehezebb megnöveszteni, mert ugyanannyi törés sokkal jobban meglátszik rajta, mint akinek alapból ötször annyi van :( De ha rendszeresen használsz balzsamot, hajvégápolókat, természetes pakolásokat, szedsz vitamint, egészségesebb lehet a haj, és hosszabbra megnőhet.
2018. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez inkább undorító kategória
2018. máj. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Volt egy időszakom, mikor hajpakolást csináltam, ricinus olaj, hajolaj, minden volt. Most lehet újra elkezdem, hátha..:((

ANnyira szeretnék derékig érő hajat, de nem akarom, hogy ronda legyen.

Utolsó válaszoló: Miért lenne ez undorító?

2018. máj. 6. 01:56
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez szimplán genetika. Semmi köze az étkezéshez meg vitaminokhoz.

Elég alapul venni a cigánylányokat. Pörköltet esznek zsíroskenyérrel sokuk még balzsamot sem használ és sima tusfürdővel mos hajat mégis mekkora szép erős hosszú hajuk van. Ugyanúgy genetika az is hogy valamelyik magyar lánynak szintén hosszú sűrű segg ig érő haja van, de van aki csak vállig tudja megnöveszteni. Sajnos nem tudsz érte tenni sem táplálkozással sem vitaminokkal, hogy ilyen drasztikusan megnöljön. Persze lehet egészségesebb és elérhetsz egy minimális növekedést vitaminokkal, hajszeszekkel pakolásokkal.

2018. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzők már leírták, de még az is hozzátartozik hogy sok kultúrában kiskoruktól fogva nem is vágatnak belőle egyáltalán, akkor meg még nem nagyon van kitéve semmilyen roncsoló hatásának így gyorsan megnő. Mi meg nagyrészt idősebb korunkban kezdjük el növeszteni. A minősége meg szimplán genetika, ha valakinek nagyon vékonyszálú töredezésre hajlamos a haja annak sose lesz olyan mint egy vastag, genetikailag fényes haj. Az ilyen hajjal rendelkezők nagy többsége nem is csinál semmit vele csak megmossa, nekik alapból ilyen a hajuk.
2018. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Miért irigyled őket?:)

Szerintem abszurd egy ilyen hosszú haj, imádom a hajakat, de ez már sok. Ami még jól nézz ki, az a derékig érő haj és az a max, bár ez emberfüggő, úgyhogy nem ítéllek el.


Nekem kiskoromban hosszú hajam volt, derékig érő, aztán nővérem levágta és nyakig érő lett, és évekig rövid hajam volt, mire úgy döntöttem növeszteni fogom...


Ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem járok fodrászhoz. Jelenleg 60 cm. Fényes és évek óta nem töredezik. Ritkán amikor úgy gondolom vágok a végéből.


Bár hozzáteszem, hogy elmentem nyaralni 65 centis hajjal és anyum beíratott fodrászhoz és sajnos levágta:( Kb ilyen 50 cm hajra.


De nem baj mert új úterővel folytatom, a célom a derékig erő haj:)

És a hajam is sokkal dúsabb mióta nem járok fodrászhoz.

Szóval szerintem lehetséges, csak akarni kell.

2018. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!:)

Nekem is kb.60 centis most a hajam, és derékig szeretném lenöveszteni.

Kiskoromban levágtuk a hosszú hajamat vállig érőre, szóval ezt lehet nem kellett volna...:D

De hátha sikerül így is.:)

2018. máj. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!