Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra valami...

Töredezett hajra valami megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég nagyon elkezdett töredezni a hajam. Nem ilyen pár centis, hanem legalább 10 cm-s szálak törnek le. Fodrásznál már 4 éve nem voltam és továbbra sem fogok elmenni, mert rengeteg fodrásznál jártam már és mindig sírva jöttem haza. Volt hogy nagyon messzire is elmentem fodrász miatt. Nemtudom miért nem tudnak úgy megnyírni hogy jó legyen. Ez az egyik ok. A másik pedig a pikkelysömör. Sajnos az egész fejem beborítja és volt aki undorral nyúlt a hajamhoz, aztán én éreztem rosszul magam mikor meg kellett mosniuk a hajam. Nekem erre nincs szükségem. Tudnátok nekem ajánlani balzsamot, vitamint, valami kezelést vagy bármit a fodrászollón kívül ami helyre hozná a hajam? Válaszaitokat előre is köszi

2018. máj. 8. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nincs semmi, ami a mar eltoredezett hajat regeneralna, csak a vagas.

Menj el egy profi fodraszhoz, akit ajanlanak az ismeroseid es hidd el, o megmenti a menthetot.

Nyaron nekem 30 centit le kellett vagni a hajambol, ugy tonkretette a szokites. En is csak folyton halogattam, majd 1 het utan megfogtam a telefonom es megcsorgettem a fodraszt, o meg csodat csinalt kb.

Ha sokat is kell vagni ne szomorkodj, gondolj arra hogy milyen szep egeszeges lesz a hajad kesobb.

2018. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Pedig az ollón kívűl nincs más megoldás sajnos. Vagy sírsz két napig vagy ronda töredezett hajjal járkálsz továbbra is. Nem hiszem hogy egy jó fodrász ne tudna egy szép rövidebb frizurát csinálni. Vágasd le és utána ápold rendesen hogy egészséges haj nőjön le.
2018. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ápolom ezerrel. Balzsamot is használok minden mosásnál. Heti egyszer pakolást is. Minden mosás után haj olajat és minimálisat vasalom. Sajnos nagyon vékony szálú a hajam
2018. máj. 9. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
VAGASD LE
2018. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olló vagy hajvégápoló
2018. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Állandóan csak az ollót ajánlja mindenki, de mi van ajkor ha nekem a fokozat is törik rendesen? Az kb. az államig ér. Azt már hiva vágassam? A szemöldökömig? Olyan szer kellene amitől megerősödik a haj.
2018. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy végre valaki megérti.
2018. máj. 10. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ritka nagy buta embrr vagy 6
2018. máj. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy ezt megállapìtottad utolsó.
2018. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként attól még nem vagyok buta, mert te nem tudsz megválaszolni egy kérdést.
2018. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!