Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdhetnék az egyre...

Mit kezdhetnék az egyre rosszabbodó hajammal?

Figyelt kérdés
Sosem volt vastagszálú hajam, sőt régen alig volt, de az utóbbi pár évbe nagyon szép dús lett, a fodrász is megjegyezte. Ám szeptemberbe levágattam és azóta folyamatosan hullik. Akármit használok rá, nem segít. Voltam már párszor azóta vérvételen és vashiányos vagyok, de szedek vasar (tudom hogy ez lehet ok) de még emellett is hullik és már fele annyi van mint nyáron. Illetve nagyon hamar zsírosodik is. Mit tehetnék?
2018. máj. 8. 23:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy nagyon durván kócolódik, és nagyon könnyen összeáll...
2018. máj. 8. 23:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csak vashiány. Nekem is hullott, most is hullik, de nekem azért, mert elég magas a tesztoszteron szintem nő létemre. Mióta fogamásgátlót szedek, hullik ugyan, de sokkal szebb a hajam és fényesebb
2018. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a dihidrotesztoszteron áll a háttérben. Kipróbálhatod a fűrészpálma kapszulát, valamint a fodormenta teát,ezeknek antiandrogen hatása van.
2018. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!