Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék megváltozni?...

Hogyan tudnék megváltozni? Mit tehetnék, hogy jobban nézzek ki?

Figyelt kérdés

Nos, egy kis leírás rólam.

Nem nagyon használok alapozót, mert úgy vagyok vele, hogy az is csak kiemelné a rossz bőrömet.

De mondjuk nő létemre nem is nagyon tudok sminkelni, mert a végeredmény sosem olyan lesz, mint amit várnék hogy legyen.

És akkor a külsőmről pár szót:

Haj: Nagyon könnyen töredezik, ezért kb vállig érő, és eléggé vékony szálú is, sok mindent kipróbáltam már, és voltam már vele fodrásznál, de nem nagyon tudtak rá mit mondani.

Arc: ezzel a területtel van a legnagyobb problémám, nagyon zsíros, de mégis hámlik a T zónámnál. Nagyon sok a miteszerem, és a pattanásom is. Sajnos kozmetikumokat nem használhatok, mert sok mindenre allergiás vagyok. Mondjuk még a kozmetikust nem próbáltan, de lehet hogy az sem használna. Szemüveges vagyok, mert a jobb szememnek van egyfajta tengelyferdülése, de úgy érzem, hogy ezen a szemüveg nem segít, lehet hogy egy műtétet kellene el vállalnom, hogy normálisan nézzen ki a jobb szemem is. Aztán ott vannak a füleim. Nekem eléggé elállnak a füleim, ezért mindig csak itthon tűzöm fel a hajamat, hogy más ne lássa, mert én szégyenlem. Mondjuk szerintem ezzel nem igazán lehet mit kezdeni.

Bőr: a vérszegénységem miatt eléggé fehér a bőröm, sokszor azt hiszik ez miatt, hogy rosszul vagyok :D és tudom, hogy van szolárium, de a tetoválásaim miatt nem akarok menni.

Comb: ez egy igen kényes testrészem. Hiába futok, egyszerűen még ígyis van rajta felesleg.

Körmök: nekem nagyon vékony, erőtlen körmeim vannak. Van ugyan műköröm, de elég nagy beruházás 3hetente új körmöket csináltatni.

Szóval igen, nálam a költségek is dominálnak, mert nem vagyok pénzes, és nem nagyon engedhetem meg magamnak azt, hogy szakemberekhez járjak.

20L



2018. máj. 12. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
csupa rossz külső tulajdonságot emeltél ki, dolgokat amik nem tetszenek. Próbálj a jókra koncentrálni mert biztos van az is és egyből jobb lesz a közérzeted/kedved/hangulatod. A hajadra próbálj ki valami hází praktikát(ha még nempróbáltál) azok lehet jobban segítenek mint abolti dolgok. A bőrszínedről egyáltalán nem tehetsz hogy világosabb mint másé örülj hogy legalább nem vagy átlagos. Az arcbőrődre keress olyat amire nem vagy allergiás hátha segít. A körmödön egy körömerősítő lakk is segíthet nem feltétlenül kell egyből körmöshöz rohhani:))
2018. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az én hibám, hogy mindig a rosszat látom magamon, de próbálom ezt a hibát kiküszöbölni!

És köszönöm a tanácsokat :)

2018. máj. 13. 01:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Haj: Annyi hajerősítő meg stb cuccot árulnak, valami biztos beválna neked is. Amúgy az a fodrász nem jó fodrász, aki nem tud rá mit mondani, keress egy másikat.

Arc: ugyan nem értek hozzá, hogy az allergiásoknak mit szabad meg mit nem az arcára kenni, de az Adrienne Feller webshopjába benézhetnél, pl az "Aromazen Aminea arcolaj" gyulladáscsökkentő hatású, szóval jó lenne pattanásokra. Egyébként egy csomó DIY ötletet találsz ezekre a neten, próbálj ki párat. Vagy a pattanásokkal nekem sokat segített, hogy elkezdtem több folyadékot inni (csak vizet, és zöldteát iszok, a cukros löttyök csak rontanának a helyzeten), és mióta odafigyelek erre, azóta nem is volt pattanásom.

A fülem meg nekem is eláll, egyszer majdnem meg is csináltattam, aztán ott jöttem rá, hogy nekem tűfóbiám van, és mivel 2 szurit is kaptam volna, így végül nem jött össze a dolog. Amúgy én pár napja találtam erre megoldást, ma fogom megrendeli: Otostick. Egy orvosi anyagból készült átlátszó cucc, ami hátrafogja a füledet, és úgy, hogy nem is látszik. Szerintem próbáld ki, engem eléggé meggyőzött, videók is vannak róla youtubeon. https://www.youtube.com/watch?v=MmdHDrUlpFs

Bőr: használj önbarnítót, (az Adrienne Fellernek asszem az is van) de amúgy nekem is nagyon fehér a bőröm, és engem nem zavar.

Comb: lehet kapni ilyen fogyasztókrémeket, vagy nem is tudom, hogy hívják ezt, a lényeg, hogy bekened vele, és elvileg lefogysz tőle, de én nem tudom ez mennyire hatásos.

Köröm: és is így vagyok vele, mennyi mindenben hasonlítunk :D nekem porcelán műkörmöm van, 4 hetente csináltatom újra, de egyébként lehet kapni körömerősítő lakkokat, az biztos segít, régen én is azt használtam.

Remélem tudtam segíteni :)

2018. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úh, köszönöm ezt a sok tanácsot, nagyon hálás vagyok.
2018. máj. 15. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!