Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni egy hosszú,...

MadSeal kérdése:

Mit lehet kezdeni egy hosszú, de még nem hátrafogható, férfi hajjal?

Figyelt kérdés
Egy ideje eldöntöttem, hogy olyan hajat szeretnék, mint Ragnar Lothbroknak van (nem, nem kopaszként :D ) és ezért elkezdtem növeszteni. Sajnos mivel göndörödik a hajam, egyre nehezebb reggel stílusosan (kevésbé ízléstelenül) megcsinálni. Igaz alapból nálam a hajam megcsinálással egy kb. 15-20 másodperces folyamat, egy kis hab vagy lakk segítségével :D Tudnátok nekem ajánlani valamilyen hajstílusokat arra az időre, míg össze nem fogom tudni normálisan, hátul fogni? Előre is köszi

2018. máj. 14. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hajpánt. Ne nevessetek.. nem Hello Kittysre gondoltam. A volt munkatársam azzal oldotta meg mikor növesztette.
2018. máj. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Szia! En ugy csinaltam hogy csak félig fogtam össze, felül meg amennyi van oldalt/hátul és aluleg a maradék kilógott. Szerintem tök jól néz ki. Keress rá, angolul half bun.

De ha nem olyan hosszú még, akkor hajpánt mint ahogx az első válaszoló momdta.

Meddig ér most?

2018. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
88%
Hajpánt, kendő, vagy ahogy az előző írja, fogd össze amennyit lehet, a többi meg hadd lógjon ki.
2018. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hátra kell fésülni és valami hajformázót rátenni, az szépen megtartja. A hajpánt nagyon gáz, b*zik tesznek olyat a hajukba. 😂😂
2022. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!