Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani jó fizikai...

Tudtok ajánlani jó fizikai fényvédőt arcra?

Figyelt kérdés
Spf 50-es lenne a legjobb, de ha 30-as, az sem gond. Mindennapos használatra kellene, smink alá is. Jelenleg Biosolis extreme fluidot használom, de nagyon utálom, hogy egyáltalán nem szívódik be, hanem zsíros réteget képez az arcomon, ragad, és nagyon fehér. Tudom, hogy a fizikai fényvédők mint fehér réteget képeznek az arcon, de jobb lenne valami ami nem hagy ragacsos érzést a bőrön. Tudtok segíteni? Illetve pattanasokra hajlamos a bőröm, fontos lenne, hogy ne tömítse el a pórusokat.
2018. máj. 20. 20:23
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
2018. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben a videóban kémiai fényvédőkről beszél. Nekem mindenképpen fizikai kell, mert minden nap hasznalom, és nem csak nyáron. Nem akarok annyira káros kemikáliákat kenni minden nap a bőrömre.
2018. máj. 21. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Bioré UV Aqua Rich Watery Essence - viszont ezt csak rendelni tudod.
2018. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oh bocs hülye vagyok, a Bioréban van fizikai meg kémiai fényvédő is. Akkor javaslom, hogy egyéb japán/koreai fényvédőket keress, vannak tisztán fizikai fényvédők is köztük.
2018. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eucerin Sun Protection 50+ Oil Control

Nekem a bőrgyógyász ajánlotta, direkt arcra van.

2018. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
CANMAKE mermaid skin gel (eBay)
2018. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!