Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok kipróbált módszereket...

Tudtok kipróbált módszereket vagy kipróbált szereket amik meggyorsítják a haj növekedését?

Figyelt kérdés
Tudom... tudom, hogy nem fog havi 5-10 cm-t nőni, akármit is teszek. Én csak azt szeretném, hogy a havi 1-1,5 cm helyett 2 max. 2,5 legyen.

2018. máj. 22. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinusolajos hajpakolástól nőtt sokat a hajam.
2018. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajvitamin, sok folyadék és vas tabletta.
2018. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a hairburstről hallottam jókat meg a biotin kúráról.
2018. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sörélesztőt szedek, és nagyon látványosan megnőttek a babahajaim. Meg ismerőseim is mondták, hogy hogy megnőtt az utóbbi időben amíg nem láttam (2 hónap kb). Mondjuk már elég hosszu idő óta szedem. Én a Rossmann sajátmárkásat szedem, Altapharma a markaja. Kb 800-1000 Ft egy nagy doboz. Napi 3-at kell bevenni, de én kettőt szoktam reggel. De amúgy sokféle haj-bor vitamin van a DM-ben, Rossmannban is, azokat is kipróbálhatod. Meg ricinusolajas pakolás, de az nagyon maceras, hogy órákig fent hagyd és még dunsztold is. De biztos jó, azt mondják. Én kokuszolajas hajpakolast szoktam használni. Attól nem tudom, nő e, de puhább és fényesebb lesz.
2018. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozz minél egészségesen, mióta áttértem növényi étrendre nagyon gyorsan nő a hajam. Persze nem mondom, hogy térj át te is, de próbálj egészségesen enni, kevés fűszer, liszt, cukor, sok zöldség, sovány hús, tojás.
2018. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát :D Szuperek vagytok

A fejleményekről ha tudok később próbálok majd beszámolni :)

2018. máj. 22. 21:38
 7/8 anonim válasza:
Én szedtem már sörélesztőt, és biotinos+kovaföldes hajvitamint is (Altapharma - Rossmannban lehet kapni). Mindkettőtől rengeteg babahajam lett, és picit gyorsabban is nőtt a hajam tőlük, bár nekem amúgy is gyorsan nő a hajam. De rosszat nem teszel, ha ilyeneket szedsz a hajadra. A biotinos vitamin egyetlen negatívuma talán, hogy a pattanásokat is kihozza (nekem nem hozta ki, de máshol már olvastam, hogy ezért hagyta abba az adott vitamin szedését).
2018. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Értél el valami eredményt? Mi vált be?
2018. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!