Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a lábszag...

Ti mit tesztek a lábszag ellen? Főleg úgy, hogy napi 9-10 órát kell lenni, zárt sport cipőben?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy, hogy nem vagyok napi 9-10 órát zárt sportcipőben.
2018. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól szellőző cipőt veszek, mást nem csinálok. Szerencsére nincs rá nagy hajlamom.
2018. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jol szellozo cipo + pamutzokni. Nyaron sportszandal.
2018. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam hogy ha be hintőporozod a lábujjaid között az segít.

Cipőboltoknan pedig árulnak frottír talpbetétet ami szívja a nedvességet.

2018. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reggel lábmosás után áztasd be 10%-os ecetben, és/vagy használj pl. a DM-ből Balea lábsprét, nem drága és nagyon hatásos.
2018. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegetáriánus étrend, vagy ha az nem, hetente legfeljebb egy-két alkalommal egyél húst. A büdös testszagot az állati fehérjék emésztése okozza, tulajdonképpen az állat sejtjeiben maradt salakanyagot izzadod ki, főleg vajsav formájában.
2019. ápr. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia,nállunk a szodabikarbóna vált be,egy csomaggal szétosztasz a két cipőbe,az első nap elég gázos,bár nem rosszabb mint az eredeti lábszag,de utána második naptól nincs lábszagunk,igaz mi munkavédelmi cipőben alkalmazzuk,de 12 órás műszakban dolgozunk és mikor haza érünk akkor sem érezni lábszagot,szerintem jó lesz sport cipőbe is,és olcsó megoldás.Havonta egyszer jatszuk ezt el.
2019. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hansaplast lábspray, az tényleg 2-3 napra megszünteti a lábszagot ha egyszer befújod vele jól a talpadnál, és a lábujjaid között. Nekem 8 órát kellett gumitalpú cipőben dolgozni, kegyetlen penetráns lábszagom lett tőle minden nap, és ezt is megszüntette. A cipőt is befújhatod vele. Érdemes még erősen kiszárítani a lábbelidet, miután beleizzadtál, a napon, erkélyen. Másnapra szárazon vedd csak fel. Ha már lábszagú a cipőd, ne vedd fel.
ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!