Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy értessem meg a szüleimmel...

Hogy értessem meg a szüleimmel, hogy nem szeretném levágatni a nagyon hosszú hajamat?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. A hajam pedig már jóval a fenekem alá ér. A szüleim szerint vágassak belőle, mert ez a hossz már nem fiúknak való. Pedig a bátyámnak is hosszú, de neki nem mondják. Imádom a hajamat, és azért kezdtem el növeszteni, mert tetszett a hosszú haj fiúkon.

2018. máj. 29. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vágass egy kicsit, fel fognak frissülni a hajvégeid. Nem kell sokat, mondjuk 10 cm-t, szüleid örülni fognak, és nem fog töredezni egy hamar
2018. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Mondd meg hogy: Kérlek ne szóljatok bele, a nemi identitásom, és szexuális orientációm az én magánügyem! "
2018. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

ha már a feneked alá ér..akkor azért az nem túl fiús..

nem néznek mindig lánynak? vagy ez a célod..?

2018. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Jól mondják. Esetleg ha küldesz privát képet akkor esetleg megmondhatom hogy melyik izlésesebb haj jönne be neked és a csajok is garantáltan.imádni fognak később . 😊 19F és rocker amiatt is.
2018. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem 'megértetni' kell velük, hanem szépen beleegyezésüket kérni!

Szépen! - nem pedig magas lóról.

2018. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, én 14/L vagyok, te döntésed, hogy levágod vagy sem (az én hajam nem nő sehova csak a csípőmig...)
2018. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valami valakinek nem való, csak a begyöpösödötteknél. Mindenki azt csinál magával, amit akar. Pl. neked senki nem mondhatja meg, hogy milyen hajat hordj, mivel a tiéd, te rendelkezel fölötte.

Egyébként van különbség a frizuraváltás és aközött, hogy a hajad egészsége érdekében vágatsz pár centit a végéből. Én is azt mondanám, vágass picit, nem azért, hogy rövidebb legyen, hanem azért mert ez a hajápolás része. De ez csak egy tanács, te azt csinálsz, amit akarsz.

2018. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!