Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csokicsöves szoli ugyanannyi...

A csokicsöves szoli ugyanannyira káros vagy egészségesebb?

Figyelt kérdés
Mert hamarabb, gyorsabban barnít azt tudom, na de egészségesebb is? Mert állítólag ez megfelel az EU szabványainak is, na de ettől függetlenül káros még, mert megfelel ennek annak, nem?
2010. jún. 15. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:

www.csokicso.hu


Itt ez az oldal, csak nyilván az új terméket el kell adni és reklámozni kell, meg nem lehet hinni az ilyeneknek meg még mindig mesterséges barnulás csokicső ide vagy oda, nos?

2010. jún. 15. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:

a csokicsövesből enni is lehet?

Ét- vagy tejcsoki?

2010. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj. A csoki a színére utal, amit ad.
2010. jún. 15. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom károsabb mintha egyáltalán nem szoliznál, de én úgy tudom, hogy csak egyféle UV sugárzást ad ki, és az is jóval a megengedett határérték alatt van. ( nem vagyok szakértő, nekem is a kozmetikus ismerősöm mondta) Mindenesetre nekem sokkal jobban bevált, picit sem pirulok meg, és 2-3 nap múlva jön ki a teljes barnaság , és tovább tart ( nem vagyok szolifüggő, 2 hetente megyek)
2010. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!