Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek?

Hogyan szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek nyaralni és nem tudom mivel szőrtelenítsek bikinivonalon.

Eddig borotvát használtam mindenhova de a szeméremszőrzetem helyén mindig piros pöttyös lettem. Ez nem is zavart egész addig amíg csak a barátom látta, de most kaptam egy mayo chixes bikinit ajándékba és hát eléggé látni benne a piros pöttyeimet...

Sajnos elég erős szőröm van. Próbáltam már a Veet hideg gyantáját de a lábamról sem szedte le a szőrt és fáj is szóval ott lenn nem igazán kísérleteznék ilyennel.

Epilátorom is van de azt sem szeretem túlságosan mert pl a hónaljamat véresre szedte és sebes volt utána 2 hétig a bőröm.

Olyan kozmetikust nem tudok aki intim helyen is vállalna gyantát. (az enyém nem vállalt el és a faluban egy másik kozmetikus sem)

A krémek hatásosak? ha igen akkor melyik? Vagy esetleg van más módszer is?

Előre is köszönöm a válaszokat és a tapasztalatokat! :)


2010. jún. 15. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
közelebbi városban? Ott cukorgyantával ha csinálnak, az gyönyörűen leszedi :)
2010. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a krémet nem ajánlom,mert nagyon erős vegyszereket tartalmaz,és ha ott használod,nem tudhatod,milyen reakciót vált ki. Lehet,h. lesz egy erős folyásod tőle,és akk még dokihoz is menned kell...próbáld ki a cukorgyantát,az sokkal jobb,mint a hagyományos,és nem fáj annyira sem.
2010. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! A CUKOR GYANTA ELMÉLETILEG TÉNYLEG JÓ.Ha Pest közelében laksz,én szívesen elviszlek az én kozmetikusomhoz.Nagyon jól dolgozik,ő ott is gyantázz,és kedves is.Ha nem tudsz,próbálj meg keresni egy szalont,ők általában válalnak ilyet.A borotvát azt tényleg mellőzd,mert gyorsan nő utána.A krémet ne kend oda,mert allergiát okozhat.Nekem is volt egy olyan kozmetikusom,aki nem vállalt ilyet,sz.tem nem is ismerte,hozzá teszem 50 éves volt.A mostani 25 éves,és tényleg jó.
2010. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vúúú, csajok! Köszönöm a cukorgyantás tippet.

Találtam róla egy cikket ami ígéretesnek tűnik. :) örök hálám!


Az utolsó hozzászólónak pedig utólag is köszönöm a kedvességét,de sajnos borsod megyében lakok. Igaz Miskolcon biztos lenne aki vállalna ilyet de nekem kellemetlen lenne bemenni egy új helyre és rögtök bikinovonal gyantát kérni! :)


Még egyszer köszönöm a segítséget! :)

2010. jún. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!