Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mélybarnító szoliban voltam...

Mélybarnító szoliban voltam ma 10percet elötte soha nem szoliztam (sajnos elég fehér a bôröm és nagyon csunyán hegesek a lábaim. Reméltem hogy lesz egy kis szinem hétvégére és igy talán kevésbé látszanak majd a foltjaim. Mikor mehetek megint?

Figyelt kérdés
Pénteken utazunk el. Addig mehetek még? Egyálltalán semmi nem látszik rajtam. Mikor kellene látszódnia? Az arcom picit ég, meg a hátam is de semmi sem látszik. Se pirosodás se semmi
2018. jún. 5. 19:50
 1/3 Ridamov ***** válasza:
20%
bekented magad naptejjel? lehet az a hiba. ha nem akkor kérdezd az üzletvezetőt
2018. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fehér bőrre rögtön 10 perc, egyenlő a garantált leégéssel.

Hétvégéig semmi színed nem lesz, több alkalom után kezd csak el látszódni.

2018. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, kevés az esély a leégésre a mai gépekkel. a mélybarnítóshoz több idő kell, de tartósabb is lesz (kb 4.alkalomnál beindul).Ha gyorsan akarsz barnulni, akkor csokicső. előtte alapos testradír. ha még is megpirultál volna picit, akkor panthenol spray.
2018. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!