Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok pattanás, tippek?

Sok pattanás, tippek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 hètben viszonylag sok lett a pattanásom.Eddig is voltak de nem ennyi.Sminkelni nem szoktam csak különlegesebb alkalmakkor akkor is fogyelek hogy jól lemossam.Próbálok odafigyelni a tàmplálkozádomra rendszeresen tisztálkodom,tisztítom a pattanásos területeket.Gyógyszertári krémet és kozmetikus álltal ajánlott leszárítót használok.Kicsit sztresszes vagyok de nem vèszes. Otthon ebben a jó időben fürdőruhában vagyok hogy a hàtam is szellőzzőn,néha kifekszem a napra egy kicsit mert azt hallottam az is jo.Naponta legalább másfél órát mozgok és kb.1,5liter vizet is megiszok.Mégsem múlnak a pattanásaim.Valakinek van még valamilyen tanácsa?Jön a nyár és nem szívesen veszek fel kivàgott ruhákat pattnásos háttal és melkassal.

15/l



2018. jún. 5. 21:10
 1/4 anonim válasza:

Az Avonnak van egy nagyon jó pattanás elleni zseléje, ami nekem 1 este alatt már használt, leszárítja őket. De 15 évesen ez teljesen normális. Szerintem ne izgulj miatta, ha rástresszelsz, csak több lesz. Mindenkinek vannak pattanásai tizenévesen.


21/l

2018. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A sok pattanást okozhatja egyéni érzékenység is egy teljesen normális, bőrön lévő bacira (nekem ilyen a bőröm, a legkisebb gyerekem pedig örökölte tőlem). Ezt egyszerűen fertőtlenítővel lehet kezelni, mi Octenisept-et használunk naponta egyszer fürdés után. Hátha ez a probléma.
2018. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ès ki fogom próbálni amit ajánlottatok.
2018. jún. 5. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik barátnőmnek is ez volt mikor kb ennyi idősek lehettünk és neki a doki írt is fel valami gyógyszert. nagyon szépen elmúlt neki. illetve fogamzásgátlót is írnak fel erre nekem azóta hogy szedem nagyon szép a bőröm :)

ha nagyon nem múlik és zavar vagy csúnya akkor mindenféleképp menj el bőrgyógyászhoz

2018. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!