Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hamvasszőke hajat át...

Festett hamvasszőke hajat át lehet festeni valami természetesebb szőke árnyalatra?

Figyelt kérdés
Azt hallottam nagyon nehéz eltüntetni a hamvas árnyalatot.:(
2018. jún. 11. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó fodrász a megfelelő festékkel gond nélkül megcsinálja. Fura, hogy ez a problémád, mivel a festett szőke általában sárgulni szokott, ezért szokták hamvasítani. Ha magadnak csinálod, akkor pedig olyan festéket válassz, ami inkább aranyszőke és ne használj hamvasító sampont (ha eddig használtál).
2018. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,régen én is úgy voltan vele hogy hú de csúnya sárga és valahogy sikerült lehamvasitanom fehérre. Idáig tetszett,de nagyon mű hatása van ezért szeretnék váltani valami termeszetesebbre.:)
2018. jún. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!