Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell kezelni a nagyon...

Hogyan kell kezelni a nagyon hulló hajat?

Figyelt kérdés
Már szedek rá különböző vitaminokat, csak még a hatás nem jelentkezett. Az érdekelne, hogy ilyenkor az jobb ha kevesebbet mosom, vagy inkább többet kellene h ne a zsíros fejbőrbe legyenek a hajhagymák? Fésülködni nem igazán fésülködök mostanság, inkább csak hajmosás után.
2018. jún. 14. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedjél kovaföld tablettát, por alakban is lehet kapni, ugye azt vízzel hígítva kell meginni. Attól függ milyen hosszú a hajad, 1-2 tojásból csinálj rá pakolást, semmi nem kell hozzá, csak összekavarod a tojást, mintha rántottát készítenél (ne meleg vízzel mosd ki, mert akkor kiütközik a fehérje, és szedegetheted). A samponodba 10-20 csepp rozmaringolajat csöpögtess (figyelj oda hogy lehessen külsőleg alkalmazni, ne a 200 forintosat vedd meg, 1000 körül szokott lenni).

Hajmosáskor, akár napközben, masszírozd a fejbőrödet, az segít aktiválni a hajhagymákat.

Sajnos olyan szer nincs, ami regenerálná az elroncsolódott részeket, de ha szeded a vitaminjaidat, esetleg megcsinálsz párat, azok közül amit leírtam, és tényleg betartod, nem hanyagolod, jövő ilyenkorra gyönyörű hajad lesz. Tapasztalatból mondom, nekem elég vékonyszálú és gyenge a hajam, nehezen nő, de én is betartottam a kúrát, egy év alatt rengeteget nőtt, erős(ebb) és szép lett. Sajnos örömömben abba is hagytam, nem figyeltem kifejezetten az ápolására, és most kezdhetem elölről. De nekem ezek a módszerek segítettek. Ja, és hagyd el a szilikont tartalmazó termékeket.

2018. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Sampont is váltottam már, Bánffy sampont használok, plusz néha a hajszeszt is használom hozzá.

2018. jún. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!