Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez serke, tetves lennék?

Ez serke, tetves lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket a fejbőröm, és nagyon korpás. Olvastam, hogy a szárazságtól is húzódhat. Viszont főleg a fejem hátsó részén, nem közvetlen a tarkóm hanem afelett.

Véletlenkijött egy hajszálam tövestől a vakarózásban. A hajhagymától 5 cm-re volt egy kis fehérrész. Nem olyan ovális, csepp alakú serke volt, mint amit az interneten lehet látni. Hanem vékony volt és tok szerűen körbeölelte volna a hajszálat. Úgy nézett ki, mint a hajhagyma, viszont hozzá volt nőve egy korpadarab.

Ezt a kis tokos valamit nem lehetett leseperni. Le kellett húzni. Olvastam ha körmömmel kettétöröm pattannia kell, ha élő serke. Pattant.

Ez serke vagy valami más? Sajnos nincs aki megnézze.



2018. jún. 14. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy serke, és márpedig találnod kell valakit, aki leszedegesse rólad. Olyan nincs, hogy nincs senkid.
2018. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy valószínűséggel serke...holnap a patikában vegyél tetű írtót vagy dm-ben is láttam már, viszont a patikus biztos látott már ilyet és meg tudja mondani, hogy serke vagy sem...ha az fertőtlenítsd a párnádat ágyneműdet stb...
2018. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nincs, mivel nem otthon vagyok. És barátnőm/barátom nincs olyan közeli aki megnézze, esetleg kiszedegesse. Patikusnak azért nem mutatnám meg.
2018. jún. 15. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát hol vagy? Olyan nincs, hogy valakinek ne legyen egy rokona és egy barátja se! Akkor menj be egy védőnői szolgálathoz, és ajánlj fel pénzt egy védőnőnek, hogy megnézze.
2018. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán megkérném a patikust, hogy nézzen már rá...gondolom tiszta ápolt vagy nem egy csövi...ne hogy azt hidd, hogy ez valami új keletű dolog, mert nem az...én a buszon is f*sok, hogy ha egy betegséget össze tudok szedni a buszon a tetveket is...nem gáz az ha segítséget kérsz, hogy meg tudd hogy mi ez, végül is nem mindennap tetűs az ember jó esetben...én még soha nem is voltam, szóval azt sem tudom, hogy néz ki élőben...viszont a sógornőm lányai/hát középig érő hajuk van/ elkapták a suliban vagy is először az egyik, aztán ugye haza vitte és hiába vette észre még akkor végig 'fertőzte' őket és nagyon nehezen szabadultak meg tőle...és minél hamarabb derítsd ki hogy az e, mert közösségbe sem mehetsz addig amíg nem szabadultál meg tőlük...1-es voltam
2018. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Még jó, hogy a patikusnak rhadtul NEM dolga mások haját nézegetni. :D
2018. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!