Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos, sárgás tónusú bőrhöz,...

Világos, sárgás tónusú bőrhöz, és sötétbarna szemhez melyik hajszín passzol igazán?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem ilyen sötét, hamvas "egérszürke", már borzasztóan unom, szeretném egy másik barnás árnyalatra festeni, de tanácstalan vagyok. Most a karamell, és a csokibarna között vacilálok. Mit gondoltok?
2018. jún. 15. 20:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Igazából a padlizsán is nagyon tetszik, de abban meg végképp bizonytalan vagyok
2018. jún. 15. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló színű a természetes hajam, mint neked.

Bár nekem barnászöld szemem van, de már 3 éve karamellszőkére van festve a hajam, és számomra ez tényleg tökéletes árnyalat.

Rengetegen megkérdezik, hogy ez-e a természetes hajszínem. 😄

A világosabb haj nekem rengeteget dobott a külsőmön, de sötét szemekhez lehet, hogy egy csokibarna dögösebb lenne.

A padlizsánt/magahónit/vöröset viszont egyáltalán nem ajánlom, mert ebből a színből a legnehezebb hajszínt váltani, ha vêletlenül mégse tetszene.

2018. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!