Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most jelenleg fekete a hajam...

Most jelenleg fekete a hajam és én szőkére szeretném csak nem tudom hogyan lehetne megoldani hogy ne égjen le a hajam? Hiszen ígyis vàll alatt pàr ceni hosszú. ☹

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt feketére festett hajam, amit kiszőkítettek, eléggé letrört, pedig nekem elég vastag hajam van. Nem ajánlom.
2018. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is legalább 6 éve fekete a hajam. Most fogok menni világosításra. Igaz én világosbarnát szeretnék kapni de elmondom szerintem,hogyan csináld. Keress a közeledben olyan szalont ahol OlAPLEX-xel szőkítenek. Ezáltal a hajad nem roncsolódik szőkítés közben.hanem még ápoltabbá is varázsolja. Nézz utána pl krémmánián. Ne sajnáld rá a pénzt, ja és egy alkalommal nem fogsz egyből szőkét kapni, két alkalom azért kell hozzá. Sok sikert.
2018. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!