Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nészik le a raszta hajú...

Miért nészik le a raszta hajú embereket magyarországon?

Figyelt kérdés
raszták benneteket nem állitanak meg minden sarkon hogy jaaj hogy csináltad a hajad mivel kented? télleg nem kell mosni? nem nehéz?nem büös? nincsennek benne tetvek?? mikor mostad meg utoljára meg ilyen baromságokkal?
2010. jún. 16. 21:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
65%

raszta haj nem a békességet jelképezi ? (nem tudom így rémlik)

amúgy nekem semmi bajom velük.egyszer egy fesztiválon mellettem állt két raszta hajú srác és tök jó illa volt a hajuknak :)

ráadásul kedvesek voltak és segítettek meg keresni a tesómat :D

2010. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
*illata
2010. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert mi a f.szt keresnek itt? Menjenek haza :)
2010. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%

én azt bírom, mikor megkérdezik, mivel fésülöd...am nekem nincs rastám, egyik Barátomnak volt, személy szerint semmi bajom vele, amíg illik az egyénhez (pl. nem plázap!csa kinézettel hordja), és ápolt, nem áll szét, stb.

20Ł

2010. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
jaa de téll tölem is egyfolytába zöldet akarnak venni meg papirt kunyerálnak:D csak sohasincs:D
2010. jún. 17. 01:29
 16/35 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez vicces. Van egy haverom évek óta rasztába hordja a haját, szerintem tök szexi. Egyesek nem is gondolnák , h. valójában mennyit kell foglalkozni egy ilyen frizkóval ahhoz, h. szépen nézzen ki, és ellentétben ahogy sokan gondolják, egyáltalán nem büdös.

Először persze furi volt, de megszoktuk. Különben meg ez Magyarország, itt mindenki lenézi a másikat, ha kicsit különbözni akar a megszokottól.

2010. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

"Különben meg ez Magyarország, itt mindenki lenézi a másikat, ha kicsit különbözni akar a megszokottól."


Na pont az ilyen alantas és gusztustalan beszólások miatt gyűlölöm a raszta kölyköket. Undorító a "véleményük" és az "állásfoglalásuk" egyaránt. Ha ennyire nem teszik a rendszer, akkor minden kolbászhajú elhagyhatja az országot, ilyen felesleges naplopókra nincs szüksége a nemzetnek.

2010. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

kedves elöző hozzá szoló!

miért alantas és gusztustalan hozzászoló igaza van téll lenéznek mindenkit aki nem ugy nézz ki mint a többi ha már nem ugy viselkedsz nem azt eszed mint a többi ember lenéznek a raszták miért naplopók?? asszed otthon horgolják reggeltöl estig a hajukat bob marley-t hallgatnak és tépnek?? elsönek nézzél körül és utánna alkoss valamiröl véleményt kedves barátom Peace:)

2010. jún. 17. 21:18
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

Nekem te ne köszönj písszel.

rengeteg raszta ismerősöm van, az összesnek ugyanaz a liberális hülye felfogása van. ugyanúgy bekategorizálhatóak, mint a többi egy kaptafára készült divatirányzatok hódolói.

2010. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
nah mi van hungarista vagy??:D
2010. jún. 17. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!