Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nészik le a raszta hajú...

Miért nészik le a raszta hajú embereket magyarországon?

Figyelt kérdés
raszták benneteket nem állitanak meg minden sarkon hogy jaaj hogy csináltad a hajad mivel kented? télleg nem kell mosni? nem nehéz?nem büös? nincsennek benne tetvek?? mikor mostad meg utoljára meg ilyen baromságokkal?
2010. jún. 16. 21:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Húha.. oké.

Akkor további hasznos időtöltést mindenkinek.

Helló.

2010. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
43%

Legjobb baártnőmnek volt fél évig, nem nézik le ( mi a f*szért néznék le már nem azért.. ) De kell mosni attól még csak jobban össze áll,nem büdös,nem tetves, nem kell baromságokkal mosni.

De téged biztosan lenéznek mert egy büdös,mocskos,tetves hajú vagy :)

2010. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
hmmmm inkább nem állok le vitázni veled nincs értelme
2010. jún. 30. 02:12
 34/35 anonim válasza:
Nem nézem le őket, de nem is keresem a kapcsolatot velük. Az a fajta liberalizmus, amit vallanak, számomra teljesen életidegen.
2013. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Boniem válasza:

Ahogy elnézem itt mindenki ilyen negatívan látja a dolgokat, és a kérdéstől is eléggé eltértetek emberek :)


A kérdésre válaszolván, szerintem is elég furcsa, hogy ennyire kinézik az embert csak azért mert valami máshogy néz ki rajta vagy más. De a lenézéssel egyáltalán nem foglalkoznék ,minek ? Semmi értelme köztudott, hogy az emberek 70-80%-a maradi. És mért?- Egyszerű ,azért mert Magyarországon, mint itt is példának vehetjük a kommentekből eléggé ellenszenvesek az emberek, nem tudják egymást elfogadni vagy megérteni. Különösképp azért mert nem fejlődtünk ki mint pl más országok olyan szintre, hogy minden második utcában valami extrémet vagy szokatlant lássunk.


Nos nyugodtan jöhet persze nálam is a lepontozás* vagy hogy szoktátok írni, de azért szerintem próbáltam a kérdésedre megfelelő választ adni. Egyébként ezt csak saját szempontból írom, hogy nagyon jól néz ki a raszta, és azt sem értem mért undorodnak tőle sokan és mért mondják rá, hogy igénytelen, holott elég sok időt és gondozást* igényel.

2014. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!