Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nészik le a raszta hajú...

Miért nészik le a raszta hajú embereket magyarországon?

Figyelt kérdés
raszták benneteket nem állitanak meg minden sarkon hogy jaaj hogy csináltad a hajad mivel kented? télleg nem kell mosni? nem nehéz?nem büös? nincsennek benne tetvek?? mikor mostad meg utoljára meg ilyen baromságokkal?
2010. jún. 16. 21:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%

én imádom a rasztákat majd szeretnék olyan hajat.

én sose néztem le őket inkább csodáltam és mindig megjegyzem h de szép a hajuk...csak az igénytelen raszta haj nem tetszik!!!

2010. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%

hülye szkin p*cs az 1ik hozzászóló

de egyik szavával agyon csapta a a másikat ha észrevettétek

irja hogyha nem tetszik a rendszer akkor haza lehet menni, meg a raszták néznek le másokat stb...

holott ő uyganezt csinálta, lenézett téged, mert raszta vagy

gratulálok hozzá

2010. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
a különbség az, hogy sosem mondtam olyasmit, hogy lenéznek másokat. Liberális férgek, ergo nem képesek meg ítélni másokat. Fingjuk nincs a politikáról, a történelemről a rendszerről. De fogjunk össze, legyen béke, písz. Felőlem leszavazhattok, nem izgat a százalék. De a hasznos választ egyedül én adtam. Elmondtam miért nézik le a rasztákat. Ha nem tetszik ne tegyél fel kérdéseket te barom. A nyali topik nem itt van.
2010. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
jaaj ugyanmár kedves barátom asszem te téll 1 begyöpösödött skinhead vagy esetleg hungarista?? hmm multkor találkoztam 1 kemény hungaristával olyasmi mint te.. nem tudta megkülönböztetni az árpádsávos zászlót I imre cimerétöl én tudom hogy melyik melyik raszta léttemre de a hungarista az nem tudja
2010. jún. 20. 19:47
 25/35 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok skinhead. Szerinted aki nem bírja a rasztapasztákat az már skinhead? És én vagyok begyöpösödött :(

Mivel történésznek tanulok nyugodtan kikérdezhetsz történelemből, ha gondolod, akár még e-mail címet is adok, ha megnyugszik a lelkivilágod tőle.

2010. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

elég szánalmas vagy előző xD

kérdezz bátran..persze ez egy anonim oldal, azt mondassz amit akarsz, és addigra simán akár netről is kikereshetnéd a dolgokat:D

2010. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Azért mondtam, hogy adok elérhetőséget, ha ki akar valaki kérdezni :)

Nem tudom mi szánalmas ebben, de szerintem te sem. Ez már egy bevett mondás csupán, de nem ismered a szó valódi jelentését. Felőlem elvitatkozhatunk itt egy darabig, én ráérek, előttünk a nyár ;) De alul mindig te fogsz maradni, már csak a színvonalatlanságod miatt is.

2010. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
nah hogy kivan szinvonal alatt arról inkább ne beszéljünk...:)
2010. jún. 21. 21:16
 29/35 anonim ***** válasza:

épp erről beszélek :(

ilyeneket én is be tudok nyögni, csupa sablon szöveg. Valami tartalmasat nem tudtok kipréselni magatokból?

Így egyszerűen élvezhetetlen a vita.

2010. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

azért nem írunk tartalmasat, mert az értékes időnket hasznosabbra pazaroljuk, minthogy neked irogassunk:)

tudom mit jelent a számalmas

és te egy élő pl vagy rá:P

2010. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!