Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a hajnak a gyakori szinezés?

Árt a hajnak a gyakori szinezés?

Figyelt kérdés

Vettem tartós szinezőt és bekentem vele a hajamat.Nem lett nagy színváltozás csak sötétebb barna lett pár árnyalattal.A dobozra azt írták,hogy 24 mosás.Jó,sejtettem,hogy nem fog addig tartani.De most van megmosva harmadszorra és már alig alig látszik valami.Befesteni nem nagyon akarom,mert ha meg megunom és a régit szeretném,akkor meg majd szivatni kéne,ami meg tönkrevágná a hajamat.

Szóval a kérdés az lenne,hogy milyen gyakran lehet szinezni a hajat?(nem ilyen 3 napontára gondolok,hanem mondjuk azért havonta?)


2010. jún. 17. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a hennafestéket javasolom, ami nem hogy nem árt, de táplálja a hajat! 2 havonta festem hennával, kb. annyi amíg kikopik, és nagyon szépen ápolja a hajamat, csak ajánlani tudom. Fodrászkellékesnél találsz, vagy pl. a Westendben a Cserépváros nevű üzletben, illetve netről is tudsz rendelni. Remélem, tudtam segíteni:)
2010. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hmm a hennát kipróbálom majd én is :p én is színezőzöm nekm 1hónapig tart ki kb,akkor még hagyok neki kb 2hetet pihenni és akkor szoktam mert nekm 2éve fektére volt festve és kénytelen vagyok színezőzni mert afeketétől hullott a hajam...abbahgytam igy csokibarna szinezőt használok és az először fektének látszik. sztem te is hagyj időt a hajadnak. ha van lenövésed addig is horrd copfba ami nem látszik annyira nekem kb a copftól va lenövés mert jól megnött hálistennek.Nagyon okosan tetted hogy nm festetted be nem úgy mint én...:S :)
2010. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.Ezt a hennásat szerintem kipróbálom:)
2010. jún. 17. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:

bocsi hogy kérdezek, de milyen színezőt használtok?

Hogy egy hónap alatt kijön? Mert a dm-ben vett 24 mosásosat moshatom egy évig, nem jön le az a a fene:D

2010. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pfúúú nemtudom már,hogy milyen volt...rózsaszín volt a doboza az biztos..és egy világosbarna frufrus kékszemű lány vigyorgott rajta..én az Auchanban vettem....ez is 24 mosásos,de nekem már alig látszik valami pedig eddig 3 szor megmosva...
2010. jún. 18. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinezheted havonta szerintem, ártani nem árt semennyit mivel csak szinező.
2010. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor a tied sztem garnier,nekem asszem narancsárga a doboza,az egyetlen szinező ami nálunk van dmbe asszem wella v mi a fene amit én használok. sztem jó a hajszerkezeted hogy nem dobja le :)a mázlista :p
2010. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!