Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiniként hogyan növeszthetek...

Tiniként hogyan növeszthetek egészséges hosszú hajat?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Most ilyen hajam van [link] Könnyen zsírosodik a hajam (1,5-2 naponta mosom), eléggé nehezen kezelhető (nehéz reggelente beállítani és zselét nem szeretek használni, sem hajfixálót), de szeretnék hosszú hajat növeszteni, mert nagyon-nagyon tetszik, csak sose volt elég kitartásom, de most elhatároztam magam, hogy ha megyek fodrászhoz, akkor csak igazítani fogom, nem fogom levágatni. Mit ajánlotok, hogyan bánjak vele, mit csináljak ahhoz, hogy mire eléri a kivánt hoszt (15-20 cm) egészséges legyen (ne kelljen minden 2 naponta mosni)?

2018. jún. 29. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is találd meg a megfelelő sampont amitől nem fog olyan hamar zsírosodni.

Utána pedig semmi mást ne tegyél. 3 havonta igazíttasd meg a végét bár szerintem az se szükséges nálad.

2018. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kb 300 forintos csalán sampon, és told el 3 napra a hajmosást. Egy idő után hozzá fog szokni a hajad, ha nagyon gáz a 3. napon, akkor száraz sampon.
2018. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fontos az is, nagyon, hogy mit eszel, mert a hajad abból táplálkozik, nem csak az, hogy mivel ápolod.
2018. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapból nem kellene 1-2 naponta mosni.


Én heti 1x mosom, és akkor sem dzsuvás, meg nem zsíros, csak kezd picit "használt állagú" lenni.


Nyáron előfordul, hogy heti 2, de csak extrém melegben.


29n

2018. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!