Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kérdezzem meg és...

Hogyan kérdezzem meg és hogyan érveljek hogyha ellenkezik?

Figyelt kérdés

szóval. tök régóta egyszerű, unalmas, és ugyanolyan a hajam. [link]

csak aranyszőke.

szóval szeretnék egy ilyesmi hajat, csak hosszabb változatban és ugye aranyszőkében:

[link]

eddig oké, csak hogy 12 vagyok és az anyámat megkéne kérni hogy legyenszíves elvinni fodrászhoz és kifizetni az új frizurát. de erre a válasza az lesz hogy: minek?

de erre mit mondjak?:D

kérlek segítsetek nagyon szeretnék ilyen hajat.:(


2010. jún. 17. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz mostanság szülinap, névnap ilyesmi? Mert akk mondhatnád, hogy ezt kéred...Vagy érvelj azzal, hogy a fejbőrnek egy idő után nagyon nehéz a hosszú haj, és hogy nagyon hullani fog emiatt, az meg nem jó.
2010. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát azt mondta hogy mivel kitünő lettem, ha kérek valami értelmeset azt megveszi/kifizeti/megcsinálja, stb.

de mivan ha aztmondja: ez nem értelmes?:D

2010. jún. 17. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
néha szoktál fodrászhoz járni? Mert ha igen, akkor a szokásos fodrászazáskor levágja rövidebbre. Ha meg sosem szoktál, az "még jobb", mert akkor mondhatod neki, h nagyon széttöredezett a hajad, már nem szép, és amúgy is megerősödne ha levágatnád. nyáron meleged van ettől, szeretnéd fiatalon kikísérletezni milyen frizura áll jól, h ne negyven évesen nézzél ki idétlenül ha mellélősz, igényled a változatosságot, örüljön neki h nem befesteni akarod, vagy vmi gáz frizut. Ha nem megy gyűjtsd össze a zsebpénzed vagy biztos van olyan barátnőd akinek az anyukája meg tudja csinálni. De szerintem egy értelmes anya megérti ezt, mondd neki h ő is volt gyerek :)
2010. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem az első haj az gyönyörű, sokkal szebb, mint a második! Főleg, ha neked is ilyen dús. Azt hiszem, lehet, hogy megbánnád, ha levágatnád.
2010. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

annyira nem dús, és ugyanilyen hosszú lenne:D

a frufru a lényeg.. az első haj szép, oké de nem akkor hogyha 5 éves korod óta ilyen.:/

egyébként nem szoktam járni fodrászhoz, mert az anyám minden évben 2x kb levág kicsit a végéből hogy szebb legyen, szóval ez nem jó érv:D

2010. jún. 17. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen esetben gyüjtenék pénzt és elmennék fodrászhoz. Nem fog tudni anyukád mit csinálni ha már új frizkóval jössz haza, meg fogja szokni, pláne h egy hajvágás nem olyan nagy dolog. Mondjuk én magamnak vágnám le a hajam. Nekem már nem lepődött meg 1-2 év után amikor zöld hajjal jöttem ki a fürdőszobából.
2010. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:D:D

jó de egyrészt én olyan vagyok hogy világéletemben mindenhova autóval vittek, ergo a busz számomra nem létezik, vagyis nehézkés lenne eljutni egy fodrászathoz.:D másrészt kevés a zsebpénzem.:(

2010. jún. 17. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
nana most éppen arról van szó, h szeretnél kicsit önállósodni, felnőtt lenni, és ennek éppen része, h szépen felszállsz a buszra(ezzel kilépve a burokból) és csinálsz valami oylat amit a kortársaid szoktak(buszozol). Nehogy már ez tartson vissza attól, h elmenj fodrászhoz..
2010. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
xD:D
2010. jún. 17. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyár, meg a meleg jó érv...
2010. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!