Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3%-os oxi mennyire viseli meg...

3%-os oxi mennyire viseli meg a hajat ha havonta az egészet átszínezem vele?

Figyelt kérdés
Régebben szőke voltam, de a saját színemre (közép barna) átfestettem a hajam és ugyebár a szőke dobja le a barnát mindig, ezért ilyen furcsa színe lesz. Ezért 3 havonta átszoktam 3%-os oxival (+ nyilván a festékkel) színezni a hajam. Annyira puha fényes ilyenkor a hajam, televan élettel de kb csak 2-3 hétig mert utána kicsillan alatta az a szőke miatt az fos színű barna és az állaga is megváltozik, sprődebb leaz. Most azon agyaltam, hogy milenne ha havonta átszínezném így a hajam ameddig le nem nő teljesen. Fenékig ér a hajam most kb vállig van lenőve. Én úgy tudom, hogy a 3%-os oxi a szinezőkkel egyezik meg, tehát annyira nem káros mivel nem szív hanem csak fed és ezért is lesz élettel teli hajam, ha befestem mert feltölti a leszívott szőkémet pigmentekkel. Valaki megerősítene vagy megcáfolna?!

#haj #festék #barna #szőke #színezés #evolution 6.1 #10vol
2018. júl. 4. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne baja tőle. Én is barnára visszafestett szőkét növesztek le, én 2 havonta festem 3%os oxival (már több mint 1 éve) és semmi baja. Festeném én gyakrabban is de rengeteg a hajam így elég drága mulatság:D de ha van rá kereted szerintem nyugodtan, mások is havonta festik.
2018. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!