Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajam van milyen...

Hullámos hajam van milyen hajakat dudnék belöle csinálni? Tötleteket kérnék!

Figyelt kérdés
Kb csípőig ér! Nagyon szeretnék belőle tépett hajat de nem tudom hogy hullámosból tudnak-e,tudnak???
2010. jún. 17. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

persze mindenből tudnak mert amikor vizes akkor egyenes.

attól függ mennyire hullámos mert ha szép hullámok vannak benne az jól nézki viszont ha nem akkor inkább vasald ki

2010. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bár megtudják csinálni, szerintem hullámoshoz nem jó a tépett, csak ha mindig kivasalod. nekem volt, szval tudnom, utólag szörnyen nézett ki. szóval én valami egyszeűbben javasolnék. vágass fufrut, tupítozd fel a fejed búbján, és örülj hogy szép hosszú a hajad, és ne rontsd el:) én mindent megadnék ha már leglább 10-15centivel hosszabb lehetne a hajam. de ahogy gondolod. sok sikert és szép frizurát;)
2010. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi neketek!!

Nem tok írni,meglátszik hogy este írtam kok sötétbe!!! XD

2010. jún. 18. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!