Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csak az arcuk pattanásos?

Miért csak az arcuk pattanásos?

Figyelt kérdés
A karunkon vagy a lábunkon miért nincs pattanás? Vagy ha valakinek netán van, miértnem annyi mint az arcon? Gondoltam már arra is, hogy mert a testünket minden nap megmossuk. De én mondjuk az arcomat is minden nap megmosom. Vagy hogy a ruha eltakarja a kosztól... Így nyáron a karjaimat és lábaimat nem takarja semmi... Bocsánat ha buta kérdés, de nagyon érdekel
2018. júl. 11. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a testünkön sokkal vastagabb és ellenállóbb a bőr mint az arcunkon
2018. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vállam és néha szokott, és az is a karhoz tartozik.

Sok embernek a háta is szokott pattanásos lenni, főleg azoknak akik rettentően egészségtelenül étkeznek, de akár nyári beizzadáskor is előfordul ez.

Vagy mondjuk nekem a popsim is szokott pl. nyáron mikor sokat ülök is beizzad a fenekem.


De igen, általában az arcon vannak a pattanások.

2018. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pattanás főként a faggyúmirigyekkel gazdag helyeken jönnek ki. Mindenhol talàlható faggyú mirigy , kivéve az ajkakat.

Van ahol több van , van ahol kevesebb.

Az arcon, hàton, mellkason, vállakon,fenéken,genitáliàk környékén sokkal több faggyúmirigy található, mint a többi részeken.

2018. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a karomon szokott lenni, de az nem hinném, hogy "pattanás", hanem valami szőrtüszőgyulladás.
2018. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát képzeld, nekem van az arcomon , hátamon , fenekemen, vállamon, karomon és a belső combomon , ja és néhány a vádlimon. Ilyen apró kis sz@rságok. Lehet orvoshoz kellene forduljak, de anyám nem akar elvinni :/.
2018. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!