Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos jó pár éve pattanásokka...

Sajnos jó pár éve pattanásokkal küzdök, rendszeresen teszek ellene, de alig segít valami. Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy akik szintén pattanásosak (lányok) és emellett van párjuk, őt nem zavarja?

Úgy értem, nekem jelenleg van párom és ha együtt alszunk lemosom a sminkemet (alapozó) és reggel, ébredéskor borzalmasan érzem magam mert tudom hogy csúnya a bőröm és nem olyan mint például más lányoknak hogy ébredéskor is gyönyörű, sima a bőrük.

Nem látom a páromon, hogy zavarná, de engem eléggé zavar, hogy felkeléskor így festek, vagy úgy alapjáraton mindig sminkelnem kell magam, még a legnagyobb melegben is... van valami ötletetek erre? Ti mit gondoltok?



2018. júl. 16. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Legcélszerűbb megoldás: bőrgyógyászat.

Bár fiú vagyok, de hiába kentem akármivel, hiába ettem/nem ettem akármit, semmi nem változott. Bőrgyógyászaton kaptam gyógyszert (bár elég erős, és mondták, hogy ne nagyon legyek terhes 😁), és egy pár hétre max hónapra rá eltűntek. Azóta se jöttek elő. :)

2018. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Voltam már régebben bőrgyógyásznál, ő írt fel gyógyszert, de nem igazán segített sajnos.

De ennek már jó pár éve, lehet ellátogatok megint.

Köszi a választ! :)

2018. júl. 16. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a magoktól pattogok ki, még most 30 fölött is. Nem mást zavar, engem, mert begyullad, fáj, elsebesedik, nekem kellemetlen, az, hogy egy darabig csúnya, már nem érdekel, korrektorral elfedem, ha nedvesedik, és nehezebben gyógyul, akkor leragasztom vízhólyagtapasszal, az kiszívja a nedvességet, és utána könnyebben gyógyul.

Kerülnöm kéne a magokat, de nem tudom mindig elkerülni, meg van, amikor jólesik, kész.

Viszont tavaly ajánlott a fogdokim (neki is problémás a bőre) argán olajat, na azt én nem használhatom olaj formájában, mert zsíros a bőröm (a dokinak száraz, neki jó), viszont szappan formájában kipróbáltam, és úgy jó.

Hogy neked zsíros vagy száraz, azt te tudod, de ennek megfelelően valamelyik változatot érdemes kipróbálni. Mondjuk a szappan csak 600Ft kínaiban, az olaj meg a többszöröse, de van, amire én is kiadom a több pénzt, mert más meg nem jó. Egy próbát megér.

2018. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sokáig szenvedtem a pattanásokkal, mindent próbáltam rá, semmi sem segített. Viszont 4 hónapja használok egy krémet, ami gyógyszertárban kapható, egyáltalán nem drága és tényleg csodát művelt. Pár hét után már látszott a javulás, most meg már tényleg szép tiszta a bőröm. Persze néha előjön 1-2 pattanás. Ha gondolod leirhatom a krém nevét, nem biztos hogy neked is beválna, de nekem tényleg csodát tett a bőrömmel.
2018. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21:10 köszönöm a választ! Hallottam már az argán olajról, lehet hogy kipróbálom! :)


23:48 ha megkérlek, leírod a krém nevét? Köszönöm előre is! :)

2018. júl. 17. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!