Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráncmentes arc pattanásokkal...

Ráncmentes arc pattanásokkal VAGY Ráncos de pattanásmentes arc?

Figyelt kérdés

Használok egy arckrémet, az ráncokat tökéletesen eltűnteni az arcomról, cserébe viszont pattanásokat hoz elő.


Több arckrémet kipróbáltam, éjszakai, nappali, tényleg szinte mindegyik hat, jól hidratálja az arcbőrt, simává teszi (ráncmentessé) de a pattanások az örök ellenségeim. A kettőt nem tudom egyszerre elérni.


(egyébként sem a ránc, sem a pattanás nem túlzott mennyiségű, de ráncból 1 is sok) a kis pattanások (gondolom a vitaminos túltáplálás miatt meg pont elég irritálóak..)


2018. máj. 19. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Lenne hozzád néhány kérdésem:

- Milyen típusú a bőröd? (normál, zsíros, kevert, száraz, és vízhiányos?) Mert ettől is függ, hogy milyen krémek fognak használni.

- Hány éves vagy? (Ha nem titok) Mivel lehet kapni életkorhoz hozzáigazított krémeket, bár nekem már az értett bőrű krémek valók, még alkalmanként használok kis mennyiségben pl. csak a pattanásokra tiniknek ajánlott kozmetikumot.

- Hogyan alkalmazod ezeket a krémeket az arcodra?

Meséld el a folyamatát.

- Az étrend is okozhat pattanásokat. Sok folyadék bevitel, gyümölcs, zöldség szükséges az étrendbe. Kevesebb cukros, és zsíros-olajos étel.

Mondjuk, te írod, hogy a pattanások a krémezések után jelentkeznek, de véleményem szerint ez nem a vitaminos bőr túltáplálás miatt lehet. Hanem talán attól, hogy éppen túl zsírossá válik a bőröd a krémtől. A pattanások eltömődött, gyulladt pórusok.

Ahányan vagyunk, annyi fajta / típusú bőrrel. Amire egyikünk esküszik, a másiknak nem használ. Talán egy bőrgyógyász vizsgálat is helyre tenne.

2018. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!