Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én Epillálok és utána amikor...

Én Epillálok és utána amikor kezd a szőt kinőlni, akkor ilyen u alakban ( nem tudom, hogyan fogalmazzam meg) mintha viddzanőlne. Tud-e valaki segíteni, hogy ezt el tudjam kerülni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 11:33
 1/2 lia1204 válasza:

Ez gyakori az epillalasnal, én tudom ajánlani a radirozast. Lehet kapni rossmannban ésés dm-ben is már angyon jó test radírokat.

Ezzel tudod kezelni.

2018. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, ez valóban nagyon gyakori probléma. Arról van szó, hogy a felső hámretegen nem tud a szőr átnőni és ezért visszafordul. Ezért segíteni kell eltávolítani a felső hámreteget, aminek két megoldása is van:

1. Bőrradirozas, lehetőleg termesztes alapanyagokból készült termékkel.


2. Másik megoldás, hogy bőrradirozó kefével vagy uborka rosttal végig dörzsölöd.

2018. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!