Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy nagyon csúnya gennyes...

Egy nagyon csúnya gennyes pattanás jött ki rajtam egy hete, amit már kinyomtam de még mindig van benne genny, most lilás a bőröm. Nem akarom hogy heg maradjon utána mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 09:01
 1/1 anonim válasza:

Nekem a koromvirag krem nagyon sokat segit pattanasok teren. Nem volt ennyire veszes pattanasom, de nekem amiota ezt hasznalom estenkent az egesz arcomra, azota nincsennek csak minimalis szamban icipici pattanasaim. Ezt heges teruletekre is szoktak javasolni, mivel azon is segit.

Ezen kivul a zineryt “lottyot” szoktam meg hasznalni, de az receptes. Ossze kell keverni port es oldatot,5honapig hasznalhato ha jol tudom, utana lejar. Ez nekem nagyon jol ‘leszaritja’ a pattanasokat es az utana levo latszo hegszeru kepzodmenyeket is egyarant.

Remelem tudtam segiteni!:)

17/l

2018. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!