Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Maradjon szőke vagy legyen barna?

Maradjon szőke vagy legyen barna?

Figyelt kérdés

Kis koromban szőke hajam volt, de elkezdett sötétedni és akkor befestettem, ennek már kb 2 éve. (most 16 vagyok) Előszőr csak melíroztattam, de másfél éve az egészet befestettem. Az eredeti hajszínem mára már olyan sötétszőke (lenövésből megálapítva, de ez a szürkés szín egyáltalán nem tetszik.) Régóta növesztem a hajamat, de ami nő az le is törik, hiába a sok hajpakolás, drága szerek, hiába hanyagolom a hajvasalást, jobb a helyzet kicsivel de még mindig seprűs a vége. Festeni is már csak a hajam tövét szoktam.

Ezért azon gondolkozom, hogy átfestessem e a hajam barnára, de félek, hogy nem állna jól, és ha "visszaszőkülnék" az nem tenne jót az amúgyis töredezett hajamnak. Többek között arra sincs garancia, hogy ha barna lesz a hajam akkor megtudom növeszteni. A bőröm színe egyébként fehér, a szemem pedig világoskék.

Várom a tapasztalataitokat és véleményeiteket! Köszi :)


2010. jún. 19. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kimosható festékkel fesd be barnára, ha nem tetszik akkor majd kikopik idővel...
2010. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én barnára szavazok :D
2010. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen voltam a festés előtt szőkén.

[link]

És ilyen lettem az első festés után.

[link]

Schwarzkopf coloriste 10minutes color 800-as hajfestékkel lett átfestve.Én jobban szeretem.Sokkal természetesebb és egészségesebb a hajam.És elég sokat növekedett azóta.Én elseve hajregeneráló sampont és sprayt használok rá és john frieda balzsamot és hajszérumot.Plusz egy wella new wave hajegyenesítő krémet a hajvasalóhoz.

2010. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a barna hajszín világoskék szemmel nagyon szép! bárcsak nekem is kék szemem lenne*_*
2010. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

És Nóci, a barna haj sokkal jobban áll ;)

2010. jún. 19. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Szép lány vagy és jól áll nehéz válaszolni a kérdésedre mert mindegyik hajszín jól áll neked.

Barna hajjal sztem komolyabban vennének de a szőke haj az mindig nagyon dögös marad!

2010. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ööööhm, az iwiw profilját belinkelő lány és a kérdező (alias én) két külön személy, de mind1 :D
2010. jún. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!