Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire megszokott egy...

Mennyire megszokott egy fodrásznál az, hogy képet mutatok a telefonomról hogy azt csinálja meg amit mutatok?

Figyelt kérdés
Eddig főként otthon oldottam meg ezt,de mostmár szeretnék újítani,új frizurát szeretnék,és nem tudom mi a bevállt módszer.Amire rákérdeztem az mennyire működik?Illetve ha mutatok egy fodrásznak egy frizurát,azt megjegyzi?Vagy végig miközben vágja látnia kell,tehát néznie kell a képet a telómon?Vagy hogy van ez?

2018. aug. 4. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Én nem is értem hogy ez miért nem egyértelmű???

Leegyszerűsíted a dolgot, megkönnyíted a fodrászod dolgát ha mutatsz neki egy képet.

Magyarázással mutogatással sokszor előfordul hogy elbeszéltek egymás mellet.


Megmutatod neki a képet azt ennyi. Ha munka közben megkér hogy mutasd meg neki újra akkor megmutatod.


Olyan életképtelenek itt az emberek hogy hihetetlen.

2018. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képet mutatsz. Aztán elmagyarazod,hogy hogyan,hogy tisztább legyen a kép.
2018. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy bejegyzést miszerint bunkóság ha képet mutatsz neki. De szerintem tök hülyeség, igazából megkönnyíted vele a dolgát. :D
2018. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma, ha képet mutatsz, azt meg úgyis megmondja, hogy meglehet e csinálni a Te hajadból.

Most milyen a hajad és mire gondolsz?

2018. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem probléma... akkor van gáz, ha neked épp az a haj iszonyú hülyén áll :D


Ismerősöm így járt, elment fodrászhoz, "ilyen hajat akarok". Szerencsétlen nő próbálta neki elmagyarázni, hogy az arcához pl nagyon nem illik.

"Nem érdekel, csináld meg, azért fizetlek"... okés, hát, ismerősöm kábé sírva fakadt, mikor elkészült az áhított mű :D

2018. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!